Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy nincs...

Miért érzem úgy, hogy nincs semmihez sem kedvem, energiám és motivációm?

Figyelt kérdés

Nincs már motivációm semmihez.Se az egyetemhez,se az edzéshez,se a tanuláshoz,se semmihez.Fáradtnak érzem magam egész nap,legszívesebben egész nap csak feküdnék.És nem megy semmi sem mostanában,csak kudarcok érnek mindenhol,hiába erőlködtem annyit.Fáradt vagyok egész nap,mert hozzászoktam hogy késő estig gépezek és éjjel 3 óra után kerülök ágyba.Reggel meg semmi kedvem felkelni.Ez azért van,mert nincs is miért lefeküdnöm és nincs miért felkelnem.Nem várom hogy elkezdődjön egy újabb nap.Utálom a jelenlegi életemet.Vissza akarom kapni a régit.

Mostanában egész nap azokat a zenéket hallgatom,amiket 2017-ben meg 2016-ban és azokat a filmeket is elkezdtem nézni,amiket ezekben az években néztem.Így próbálom visszaidézni.Mert akkor olyan jó volt minden.Akkor boldog voltam.De azóta megszűnt minden,ami olyan széppé tette azt az évet.



2019. ápr. 17. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Elhagyott az akkori kis barinőd?
2019. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kb ugyanez, semmihez nincs kedvem, de dolgozni kell, tanulni kellene, ügyeket intézni kellene, erre szabadnapomon itthon alszom...

Mi változott az életedben 2016 óta?

2019. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elballagtam a régi suliból.Megszakadt a kapcsolat a barátaimmal,az új helyre nem tudtam beilleszkedni és nem is tetszik,egyáltalán nem.Akkor még volt életem,azóta nincs
2019. ápr. 20. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!