Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért érzem úgy, hogy nincs semmihez sem kedvem, energiám és motivációm?

Nincs már motivációm semmihez.Se az egyetemhez,se az edzéshez,se a tanuláshoz,se semmihez.Fáradtnak érzem magam egész nap,legszívesebben egész nap csak feküdnék.És nem megy semmi sem mostanában,csak kudarcok érnek mindenhol,hiába erőlködtem annyit.Fáradt vagyok egész nap,mert hozzászoktam hogy késő estig gépezek és éjjel 3 óra után kerülök ágyba.Reggel meg semmi kedvem felkelni.Ez azért van,mert nincs is miért lefeküdnöm és nincs miért felkelnem.Nem várom hogy elkezdődjön egy újabb nap.Utálom a jelenlegi életemet.Vissza akarom kapni a régit.

Mostanában egész nap azokat a zenéket hallgatom,amiket 2017-ben meg 2016-ban és azokat a filmeket is elkezdtem nézni,amiket ezekben az években néztem.Így próbálom visszaidézni.Mert akkor olyan jó volt minden.Akkor boldog voltam.De azóta megszűnt minden,ami olyan széppé tette azt az évet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: élet, szomorúság

ápr. 17. 21:10  Privát üzenet  

A válaszok
Elhagyott az akkori kis barinőd?

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 17. 21:28 Privát üzenet

Én kb ugyanez, semmihez nincs kedvem, de dolgozni kell, tanulni kellene, ügyeket intézni kellene, erre szabadnapomon itthon alszom...

Mi változott az életedben 2016 óta?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 17. 21:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elballagtam a régi suliból.Megszakadt a kapcsolat a barátaimmal,az új helyre nem tudtam beilleszkedni és nem is tetszik,egyáltalán nem.Akkor még volt életem,azóta nincs

# 3/3Időpont ápr. 20. 15:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nincs semmihez sem elég motivációm? Mit tegyek?
Úgy érzem, hogy teljesen kiégtem és semmihez sincs motivációm. Hogyan lehet változtatni ezen?
Miért nincs motivációm semmihez? Normális, hogy alig van olyan dolog, ami érdekel, motivál? Még a saját érdekemben sem sikerül mindig jól dönteni, helyesen cselekedni. (19/L)
Hogy találjak magamra, ha semmi motivációm semmihez? Egyre frusztráltabb vagyok, tudom, hogy ez gáz.
Mit kezdjek magammal, ha semmihez nincs motivációm?
27 évesen sem tudom, mihez kezdjek. Semmihez sincs motivációm. El vagyok késve?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!