Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Az mit jelent, ha valaki mindig ajándékot visz másoknak?

Konkrétan az anyósomról van szó. Mióta megszületett a gyerekünk minden nap vagy minden másnap jön és hoz valamit. Hol a gyereknek játékot (plüssöt meg autót, pedig 3 hónapos a gyerek), gyümölcsöt, vagy a házunkba valami díszt, ami nem tetszik nekünk. Én ezt nagyon restellem, de mi nem vagyunk azok a típusú emberek a férjemmel mint ő és meg sem tehetjük, hogy minden látogatásra vásároljunk valamit. Persze megvendegelem ha itt van, még mindig összedobok valami sütit de szerintem amit ő csinál az sok. Egyébként másokkal is ilyen.

ápr. 18. 13:10  Privát üzenet  

A válaszok
Buzgómócsingá vált az unokától.

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 18. 13:27 Privát üzenet

Te jó ég, milyen szemét egy anyósod van!!!

Inkább örülnél neki, hogy szeret benneteket. A díszeit nem muszáj kirakni ha nem tetszik. És nem azért visz ajándékot, hogy cserébe mindig kapjon valamit. Nekünk is van sok minden, amit anyóstól kaptunk, és nem tettem ki ha nem tetszett, ugyanakkor értékeltem, hogy gondol ránk. Örülj, hogy nem szrja le az unokádat, vagy nem bsztat mindenért, vagy nem akarja elmarni a párodat mellőled. Azt hiszem, neked a jobbik fajtából jutott, tessék megbecsülni!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 18. 14:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Feljelenthetek valakit, ha figyelget és ilyeneket mond másoknak, hogy tolvaj vagyok, meg prosti?
Lúzer vagyok ha szeretek segíteni másoknak, de aztán kiröhögnek, kicsúfolnak, de mégsem bánom hogy segítettem?
Miért lehet, hogy egyeseknek sikerül, amit elterveztek, másoknak nem?
Éreztél már úgy, hogy másoknak minden összejön?
Mennyire szokás munkahelyeden karácsonykor ajándékot venni másoknak? Jó az én elképzelésem ezzel kapcsolatban?
Ti mien Miulasi ajandekot adnatok masoknak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!