Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit jelent, ha valaki...

Az mit jelent, ha valaki mindig ajándékot visz másoknak?

Figyelt kérdés
Konkrétan az anyósomról van szó. Mióta megszületett a gyerekünk minden nap vagy minden másnap jön és hoz valamit. Hol a gyereknek játékot (plüssöt meg autót, pedig 3 hónapos a gyerek), gyümölcsöt, vagy a házunkba valami díszt, ami nem tetszik nekünk. Én ezt nagyon restellem, de mi nem vagyunk azok a típusú emberek a férjemmel mint ő és meg sem tehetjük, hogy minden látogatásra vásároljunk valamit. Persze megvendegelem ha itt van, még mindig összedobok valami sütit de szerintem amit ő csinál az sok. Egyébként másokkal is ilyen.
2019. ápr. 18. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Buzgómócsingá vált az unokától.
2019. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, milyen szemét egy anyósod van!!!

Inkább örülnél neki, hogy szeret benneteket. A díszeit nem muszáj kirakni ha nem tetszik. És nem azért visz ajándékot, hogy cserébe mindig kapjon valamit. Nekünk is van sok minden, amit anyóstól kaptunk, és nem tettem ki ha nem tetszett, ugyanakkor értékeltem, hogy gondol ránk. Örülj, hogy nem szrja le az unokádat, vagy nem bsztat mindenért, vagy nem akarja elmarni a párodat mellőled. Azt hiszem, neked a jobbik fajtából jutott, tessék megbecsülni!

2019. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!