Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ilyenkor mit csináltok?...

Ti ilyenkor mit csináltok? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van két lány, aki régen a barátnőmnek volt mondható. Egyszer nem mentem el bulizni velük, mert másnap dolgoztam és korán kellett kelnem. Megsértődtek rajta. Azóta a hátam mögött de hangosan lejárnak, utánoznak kényes hangon, kacagnak, figyelik mit beszélek és egymásnak mondják. Nem nyaltam be nekik és már levegőnek nézem őket azok után, hogy megsértődtek amiatt rám. Nekik valószínű ez nem tetszik. Amikor provokálnának próbálok úgy tenni, mint akit egyáltalán nem is érdekel mit beszélnek. Ti mit csinálnátok? Beleállnátok a vitába, vagy levegőnek néznétek őket? Mert a szemembe meg sem szólalnak, valószínű mert látják levegőnek nézem őket. Volt már valaki hasonló helyzetbe? Tanács? Mert már lassan kiborít.

2019. ápr. 18. 14:15
 1/3 A kérdező kommentje:

18/l

Ezt kihagytam és suliba járunk még.

2019. ápr. 18. 14:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, szakíts meg minden kapcsolatot, az ilyenek nem barátok. A sulinak is mindjárt vége, mar csak pár nap és nem kell látnod többé őket (TFH: most fogsz érettségizni).
2019. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ha 18 évesek vagytok, akkor felnőtt módjára kellene viselkedniük, neked pedig felnőtt módjára gondolkodnod. Már nem vagytok óvodások.
2019. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!