Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ti ilyenkor mit csináltok? Mit csinálnátok?

Van két lány, aki régen a barátnőmnek volt mondható. Egyszer nem mentem el bulizni velük, mert másnap dolgoztam és korán kellett kelnem. Megsértődtek rajta. Azóta a hátam mögött de hangosan lejárnak, utánoznak kényes hangon, kacagnak, figyelik mit beszélek és egymásnak mondják. Nem nyaltam be nekik és már levegőnek nézem őket azok után, hogy megsértődtek amiatt rám. Nekik valószínű ez nem tetszik. Amikor provokálnának próbálok úgy tenni, mint akit egyáltalán nem is érdekel mit beszélnek. Ti mit csinálnátok? Beleállnátok a vitába, vagy levegőnek néznétek őket? Mert a szemembe meg sem szólalnak, valószínű mert látják levegőnek nézem őket. Volt már valaki hasonló helyzetbe? Tanács? Mert már lassan kiborít.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, barát, provokálás, sertés

ápr. 18. 14:15  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

18/l

Ezt kihagytam és suliba járunk még.

# 1/3Időpont ápr. 18. 14:16 Privát üzenet
Ne foglalkozz velük, szakíts meg minden kapcsolatot, az ilyenek nem barátok. A sulinak is mindjárt vége, mar csak pár nap és nem kell látnod többé őket (TFH: most fogsz érettségizni).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 18. 14:21 Privát üzenet
Azt hiszem, ha 18 évesek vagytok, akkor felnőtt módjára kellene viselkedniük, neked pedig felnőtt módjára gondolkodnod. Már nem vagytok óvodások.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 18. 14:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mit csinaltok/csinalnatok kozepiskolaban lyukas oraban?
Ti ilyenkor mit csináltok/csinálnátok?
Ti mit csináltok (csinálnátok) ha az apja nagyon leszúrja a gyereket, az ok jogos, de a kicsi (3-4 év körüli gyerek) nagyon sír? Elkezditek vigasztalni?
Általános iskolába, ha fiúk vagytok. Ti mit csinálnátok/ csináltok ilyenkor? Többi lent!
Ti mit csináltok/csinálnátok?
Ti mit csináltok/csinálnátok hogyha tudatosan álmodtok?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!