Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire gyönyörű ez az...

Miért ennyire gyönyörű ez az élet?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Milyen értelemben? Ennek egyelőre így se füle se farka...
2019. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Egy nagy rakàs szr az egész. Semmi kedvem élni. Utàlom.
2019. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

De jó végre egy kevésbé demotiváló, nem depresszív kérdést látni :D

Azért mert: frissen mosott ágynemű illata, napsütés által száradó vize haj, ücsörgés, limonádé, madárcsicsergés, puha kutyaszőr, család. Nekem most épp ;)

2019. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem, mert megkaphatom az apró örömöket, amik nekem természetes, de másoknak egy vágyálom.


- Van lehetőségem Internetet használni

- Ehetek és tiszta vizet ihatok

- Él a családom és élnek a barátaim

- Tető van a fejem felett

- Minden nap tiszta ruhát ölthetek

- Egészséges vagyok

- Nem retttegésben telnek a napjaim, a környezetemben nem dúl háború

- Van munkahelyem

2019. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Egy nagy kalap szr az élet.

Jó, aki tud annak örülni, hogy süt a nap, annak biztosan nem, de amúgy az.

2019. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

# 4



Ezeknek akkor is örülsz, amikor végigszenvedsz 9 órát egy munkahelyen, pénzed annyi lesz, hogy egyél, otthon pedig nincs ki szóljon hozzád?

2019. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Igen; ugyanis, amíg 9 órát melózok, más pl a súlyos betegségétől szenved, amikor nekem épp hogy elég a pénzem, akad, akinek nincs és amíg néha a kutya nem szól hozzám, van, akit otthon jól elvernek, amint átlépi otthon a küszöböt.


Ên szerencsés ember vagyok és nem lenne szép tőlem, ha az élet hibáit keresném.

2019. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Más súlyos beteg, én csak kicsit, de súlyos betegen is érhetik egyéb örömök, pl beszélhethet értékes emberekkel, olvasgat olyan könyveket, amik álomszépek számára, míg én adatokat másolok 9 órában. Ez lelkileg kínzás.
2019. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Akinek nem jó a munkahelye, bármikor mondhatja azt, hogy "Keresek jobbat, ami nem szívja ki a lelkem.".


Aki súlyos beteg és azt mondják, nem tudják meggyógyítani, hónapjai vannak hátra, sajnos nem mondhatja azt, hogy "No, unom a betegségem, felhagyok vele.".


Amíg másnak abban a 9 órában az a gondja, hogy fárad a munkától és nem bírja a stresszt, a súlyos beteg nagyon erős fizikai kínokat megélhet.


Pl., amíg az ember azt mondja "Na letudtam az első órámat a melóban", a súlyos beteg lehet addig kétszer hányt és megmozdulni is alig bír.


Amíg valaki szerencsés és komolyabb tragédia nélkül megélheti a 2020-at, ő nem.


Nem kell, hogy más is úgy rajongjon az életért, mint én. Én úgy vagyok vele; másnak rosszabb, én szerencsés vagyok és igazi hálátlanság lenne tőlem az életet rossznak kikiáltani. Így most a magam nevében írogatok. Ha más nem osztja, az már az ő dolga.

2019. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!