Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért ennyire gyönyörű ez az élet?

ápr. 18. 16:39  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Milyen értelemben? Ennek egyelőre így se füle se farka...

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont ápr. 18. 16:48 Privát üzenet
Egy nagy rakàs szr az egész. Semmi kedvem élni. Utàlom.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont ápr. 18. 16:49 Privát üzenet

De jó végre egy kevésbé demotiváló, nem depresszív kérdést látni :D

Azért mert: frissen mosott ágynemű illata, napsütés által száradó vize haj, ücsörgés, limonádé, madárcsicsergés, puha kutyaszőr, család. Nekem most épp ;)

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont ápr. 18. 16:50 Privát üzenet

Nekem, mert megkaphatom az apró örömöket, amik nekem természetes, de másoknak egy vágyálom.

- Van lehetőségem Internetet használni

- Ehetek és tiszta vizet ihatok

- Él a családom és élnek a barátaim

- Tető van a fejem felett

- Minden nap tiszta ruhát ölthetek

- Egészséges vagyok

- Nem retttegésben telnek a napjaim, a környezetemben nem dúl háború

- Van munkahelyem

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont ápr. 18. 17:03 Privát üzenet

Egy nagy kalap szr az élet.

Jó, aki tud annak örülni, hogy süt a nap, annak biztosan nem, de amúgy az.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont ápr. 18. 17:14 Privát üzenet
https://www.youtube.com/watch?v=u1ZoHfJZACA

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont ápr. 18. 17:26 Privát üzenet

# 4

Ezeknek akkor is örülsz, amikor végigszenvedsz 9 órát egy munkahelyen, pénzed annyi lesz, hogy egyél, otthon pedig nincs ki szóljon hozzád?

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont ápr. 18. 17:32 Privát üzenet

Igen; ugyanis, amíg 9 órát melózok, más pl a súlyos betegségétől szenved, amikor nekem épp hogy elég a pénzem, akad, akinek nincs és amíg néha a kutya nem szól hozzám, van, akit otthon jól elvernek, amint átlépi otthon a küszöböt.

Ên szerencsés ember vagyok és nem lenne szép tőlem, ha az élet hibáit keresném.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont ápr. 18. 18:10 Privát üzenet
Más súlyos beteg, én csak kicsit, de súlyos betegen is érhetik egyéb örömök, pl beszélhethet értékes emberekkel, olvasgat olyan könyveket, amik álomszépek számára, míg én adatokat másolok 9 órában. Ez lelkileg kínzás.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont ápr. 18. 18:12 Privát üzenet

Akinek nem jó a munkahelye, bármikor mondhatja azt, hogy "Keresek jobbat, ami nem szívja ki a lelkem.".

Aki súlyos beteg és azt mondják, nem tudják meggyógyítani, hónapjai vannak hátra, sajnos nem mondhatja azt, hogy "No, unom a betegségem, felhagyok vele.".

Amíg másnak abban a 9 órában az a gondja, hogy fárad a munkától és nem bírja a stresszt, a súlyos beteg nagyon erős fizikai kínokat megélhet.

Pl., amíg az ember azt mondja "Na letudtam az első órámat a melóban", a súlyos beteg lehet addig kétszer hányt és megmozdulni is alig bír.

Amíg valaki szerencsés és komolyabb tragédia nélkül megélheti a 2020-at, ő nem.

Nem kell, hogy más is úgy rajongjon az életért, mint én. Én úgy vagyok vele; másnak rosszabb, én szerencsés vagyok és igazi hálátlanság lenne tőlem az életet rossznak kikiáltani. Így most a magam nevében írogatok. Ha más nem osztja, az már az ő dolga.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont ápr. 18. 18:30 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mondanátok romantikus manga címeket? Amik nem szuperhős félék stb, sima iskolai élet. Jóképű fiúval, és gyönyörű romantikus sztorival. *. * Mint pl. a 'Hajimete'Ageru
Az élet törékenységéről szóló filmek, amik megmutatják milyen szörnyű ha megbetegedik valaki, belehalni vagy épp kigyógyulni belőle. Ilyen jellegű tartalmas, gyönyőrű filmek?...
Hogyan hívjam el valahová?
22 feletti szűz srácok akiknek soha nem volt még barátnője sem, Ti odaadnátok a teljes hátralevő életeteket ha egy évig cserébe egy gyönyörű szép és nagyon csinos, kedves lánnyal...
Hova érdemes utazni nyáron Spanyolországban illetve Olaszországban? Olyan helyekre gondolok ahol gyönyörű a tengerpart sok látnivaló van a közelben illetve kedvez a fiataloknak...
Ezekhez hasonló "kábulós/szép az élet" zenéket tudtok?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!