Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire burtálisan...

Miért ennyire burtálisan pocsék az élet, miért vesz el mindent, ami örömforrás lenne és miért állít megugorhatatlan akadályokat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

20:38-as vagyok, meg lettem szólítva


Az utánam következő válaszadó elárulta, hogy mi a különbség a kérdező és köztem: az alkalmazkodás képessége. Az adaptáció is tanulható. A bármilyen körülményekhez történő alkalmazkodás.


Az megvan, h aki hülye, az tanul? Aki meg nem, az is marad? Henry Fordtól van.


Ha az élet elvett mindent, ami örömforrás lenne, válassz más örömforrást. Ha az akadályok megugorhatatlanok, kerüld meg azokat. Javaslom a Tao te king tanulmányozását az élethez való rugalmasabb és kreatívabb hozzáállás elérésért.

2019. ápr. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy undorítóan negatív vesztesre nevelő mérgező családba születetsz autistának, szociális fobiával és apád sem volt soha, mert nem egy tervezett gyerek vagy csak elszakadt a gumi és a nyomorban élsz, ahol mindennaposak a kiabállások, veszekedések, akkor megtapsollak, ha ebből kijössz csupán a hozzáállásodra hagyatkozva😅😅😅
2019. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek utolsóval. sajnos negatív háttérrel nagyon nehéz. Ezt az nem érti meg, aki normális vagy legalább viszonylag normális családban nőtt föl.
2019. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!