Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti a gonosz embereket jobban...

Ti a gonosz embereket jobban szeretitek elkerülni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretném, de belefutok, sajna.
2019. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki hogy van vele, de az én életem nem ilyen kívánságműsor. Úgyhogy maximum csak szeretném elkerülni, de többnyire azzal találkozom, meg ahhoz van közöm, akivel az élet összehoz.
2019. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Kerülném őket de sokakon nem látszik, hogy gonoszok.
2019. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretném elkerülni őket de sajnos nem tudom. Vendéglátós vagyok :)
2019. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy összetett dolog. Mit jelent gonosznak lenni? Sok emberre egyszerűen csak ráaggatják ezt a jelzőt anélkül, hogy erről személyesen megbizonyosodnának. Gyakran akit egyszer megbélyegeztek gonosznak, az már tehet bármit, akkor se tudja megváltoztatni a róla alkotott képet, és ez, mint kudarc, még inkább mélyre ássa. Máskor egy ember olyan mértékben csalódik a világban, és megcsömörlik, hogy onnantól egyszerűen csak szarik mindenre és mindenkire. Gyakran az ember simán csak mély depressziós, de mindenki gonosznak látja. Én nem kerülöm a "gonosz" embereket. Inkább megpróbálok utána járni, miért lettek olyanok, amilyenek.
2019. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!