Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szólnátok, ha anyátok...

Ti mit szólnátok, ha anyátok és a nővéred belépkedbek a fiókodba, nyomoznak utánad a neten, ellopják az eszközeidet?

Figyelt kérdés

Volt olyan fiókom, amiből ki is zártak. Megváltoztatták a jelszavamat, majd kikapcsolták a visszaállítást, azóta sem tudok hozzáférni.

Volt, hogy arra ébredtem, hogy még én aludtam, nyomják a tabletomat...

Volt egy email címem, amibe évekig belépkedtek.

Vicc.

Ha elmegyek fürödni, egyből nekiesnek a táskámnak, telefonomnak.

Elmúltam már 18, nem kisgyerek, féltésből.


Nem egyszer kerültem kellemetlen gelyzetből, mikor email levelezéseket kinyimtattak, még ismerősöknek is mutogatták.


Ezért fel is jelenthetném őket szerintem, minek ellenség. A felgört fiókomat azóta sem kaptam vissza és a tartalmát.


2019. ápr. 18. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Honnan tudják a jelszavad...?
2019. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van minden hálózathasználatra alkalmas eszköznek biztonsági rendszere, illetve minden regisztrációt igénylő oldalon is kell jelszót beállítani, állíts be mindenre olyan jelszót, amit nem mondasz el nekik.
2019. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Jelszó. Képernyőzár, azt is lehet jelszóval. Ujjlenyomat olvasó. Előbbi kettőt sűrűn cserélni normálisra (értsd: 10 karakter hosszú, nagy- és kis betűk, speciális karakterek, számok legyenek benne random), nem kiadni. Probléma megoldva.
2019. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nehéz lhinni, hogy valaki ilyen gyámoltalan legyen.

Nem használsz jelszót? Bekapcsolási kódot a készülékekhez? Ha ők meg tudják változtatni a jelszavadat, miért nem teszed meg ezt te magad?

2019. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Régi telefonom még nem volt képelnyőzár, a fiókhoz úgy fértek hozzá...

Persze, ez mind meg van, de volt, hogy kilesték.

2019. ápr. 18. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit paranoid téveseszmének, kényszerképzetnek hangzik. Kezeltek valaha ilyesmivel vagy hasonlóval pszichiátrián? Komolyan kérdezem.


Néha amit a valóságnak hisz az ember, az nem a valóság, csak a fejében van.

2019. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

What the fuck?


Most azon mit kell beképzleni, hogy elveszi az ágyról és olvassa? Arra ébredtem, hogy a tablet főképernyőjén olvasgatták az üzeneteket, amit én hiábzatm el, mert kihozta a Facebook értesítéseket... Letiltani meg nem akartam a funkciót...

2019. ápr. 18. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Nekem anyám ugyan ilyen volt. A face jelszavamat egy csomószor kileste amikor nála voltam. A levelezéseimet dettó. Igaz akkor már elég rossz kapcsolatban voltunk egymással és már nagyjából egy éve apumnál laktam, szóval valószínűleg megpróbált valahogy így "kontrol alatt tartani". A sztori vége az lett, hogy nagyon csúnyán összevesztünk és megszakítottam vele mindennemű kapcsolatot.(hozzáteszem elsősorban nem emiatt szakítottam meg vele a kapcsolatot) A fiókjaimból nem zárt ki így az összes jelszót meg tudtam változtatni (szerencsére ő nem jutott el addig, hogy kizárjon).


Nem lehet, hogy van valami a háttérben ami miatt ezt csinálják? És itt alsősorban nem a túlféltésre gondolok...


Azokról a fiókokról, amikből kizártak azokra szerintem keresztet vethetsz.

2019. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!