Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendőrök! Ez elterjedt dolog...

Bajer kérdése:

Rendőrök! Ez elterjedt dolog Magyarországon?

Figyelt kérdés
Most a rendőrökhöz intézem a kérdésemet. A rendőröket úgy képzik ki, hogy provokatívnak kell lenniük? Hátha nem tudja visszafogni magát az igazoltatás alá vont személy, mond valami sértő megjegyzést és még súlyosabb büntetést lehet foganatosítani ellene? Vidéki rendőr próbált meg provokálni, csak éppen engem senki a világon nem tud. Nagyon furcsa volt a viselkedése.

2019. ápr. 18. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell az igazoltatás előtt még gyorsan bekapcsolni a telefon hangfelvevőjét.

Különben később mindent letagadnak, és a kollégája tanúsítja, hogy te hazudsz.

2019. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem hinném, hogy így képzik őket. Ennek pszichológia okai lehetnek. Egyenruha felvesz, onnantól ő az Isten.
2019. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem képzik őket így, igaza van az 1-2 válaszolónak is, sajnos vannak olyanok akik nagyon el szállnak maguktól.
2019. ápr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem képzik ki őket erre, de ilyen jellegű embereket keresnek. Volt egy verekedéssel kapcsolatos ügyem és éjszaka mentem be utána vallomást tenni. 2 tök jó arc rendőrhöz volt szerencsém, akikkel teljesen normálisan ellehetett beszélgetni, amíg éjjel elég lassan intézték mások a papírokat. Ők mesélték, hogy teljesen jó és alkalmas embereket kiszórnak a felvételin és azokat veszik fel, akiken érzékelhető, hogy könnyen irányíthatóak és jellemzően ezek az emberek frusztráltak, akik szeretnek visszaélni a kezükbe adott hatalommal.
2019. ápr. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felvenni az ilyet (érzelmileg értem). Minden szakmában dolgoznak olyanok, akik nem valók a pályára. Ő az egyik ilyen példa.
2019. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Ez nem rendőr nem egyenruha függő ez ember függő


Teljesen ugyan az mint a buszsofőr is ban bunkó meg van nem.

Orvos tanár stb stb mindegyiket ember válogatja.


Rendőr vagyok.

Van kolléga akivel a 12 óra elrepül mert jó vele dolgozni de van olyan is aki egy büntetés

2019. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos az ember valahogy mindig azokkal a hatalomittas huszonéves egyszálbélű 50 kilós közlekedésiekkel találkozik, aki csak a szuzukisokat meri igazoltatni.

A záróvonalon a városban 120-al előző lesötétített BMW-seknél meg inkább elfordulnak akkor is, ha pl. a piroson mennek át a szemük láttára.

Erről ennyit.

2019. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Waff ***** válasza:
49%

Eleve nem megy rendőrnek egy épeszű, önbecsüléssel rendelkező ember.

Ezek kissebségi komplexusban szenvedő, tipikus lúzerek, örök vesztesek, akik gyerekként rossztanulók voltak, felnőttként sikertelenek és most a minimális hatalomtól amit kaptak megrészegedve játszani próbálják az atyaúristent.

Nem kell velük foglalkozni, ne alacsonyodj le egy rendőr szintjére.

2019. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!