Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Szerintetek fura az, ha...

Fiúk! Szerintetek fura az, ha egy lány, szereti az olyan filmeket, mint a Star Wars, vagy a Marvel filmek? Vagy ez milyen szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura...
2019. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az egyik lány osztálytársam is imádja őket
2019. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, van közös téma.
2019. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog. Mindenkinek más filmek tetszenek, nemtől függetlenül.
2019. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Az a fura, aki ilyen kérdést egyáltalán feltesz!!

2019. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Szia!

Szerintem semmi bajuk vele,még örülnek is,hogy nem valami nyálas szarságot néznél meg,ha moziba mentek legalább nem lesz veszekedés,én mondjuk lány vagyok és pont nem szeretem az ilyeneket,mégis mindig ezekre próbálnak elrángatni,amúgy viselkedésre,én se vagyok egy plázamacska,se külsőre,ezért hiszik hogy nekem is tettszene az adott film,ha kicsit lazább,vagányabb csaj vagy,hidd el nekem imádják. Nincs ezzel semmi baj.legalább egyforma az ízlésetek. Ja és bocs hogy nem fiúként válaszoltam,de a tizen-huszon éves korosztályt eléggé ismerem,ha amúgy szép vagy,ez még egy plusz pont.

2019. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
A Keresztapa mellett a kedvencem a Star Wars és szilikon mellem van, magassarkúban járok, nőies vagyok, tipikus playmate típus vagyok. És? imásnak a férfiak.
2019. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Én személy szerint nagyon tudom az ilyeneket értékelni :D Tök jó, ha úgy tudunk menni moziba az ilyen filmekre, hogy mindkettőnket egyformán érdekli, és nem az van, hogy a lány csak csak a srác kedvéért ül be mondjuk egy Bosszúállókra, de amúgy hidegen hagyja az egész.

Én személy szerint agybajt kapok azoktól a lányoktól/nőktől, akik mindig 100 százalékban csajosak akarnak maradni. Az ilyen filmek szeretete viszont azt sugallja, hogy van bennük egy egészséges mennyiségű lazaság, vagányság, ami részemről speciel nagyon fontos.

2019. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Presumptuous_Pisces ***** válasza:
96%

Nem, és mondok neked valamit. Anno amikor az első Star Wars filmek megjelentek a szüleim korában, a mozi előtt tömegnyomor volt, vegyesen nők/férfiak egyaránt, és senki se kezdett el ilyen bromságokat, hogy ez "férfias" film. Ahogy anno a zenéknél se volt az, hogy a rock az fiús műfaj, mindenki együtt üvöltötte, hogy "Kölyköd voltam"... Pl. Anyámnak vmi közeli ismerőse volt a mozi "felügyelője", és mindig megkapta tőle a posztereket/plakátokat, szval a szobájában többek között volt Star Wars-os és Alien-es is.


Ez a mai kor butasága, hogy ennyire kiéleződtek a nemiségek, és ezt rátapasztották szinte mindenre. Agymenők és egyéb sorozatok/filmek erre még rá is tesznek egy lapáttal és fals sztereotípiákat hoznak létre.


Akinek van némi sütnivalója nem ezekszerint fog veled randizni/barátkozni, hanem az egyéni ízlésed alapja is fontos lesz számára, és, hogy ezek mellett kitartasz-e.


(Csak megsúgom, hogy az a gáz, hogy rengeteg kiscsaj direkt néz meg ilyen filmeket, hallgat metal, rock, rap zenéket, és híreszteli, hogy mekkora fanja neki pl posztolásokkal, csak azért, hogy imponáljon a fiúknak, és minél több csicskát gyűjtsön maga köré- legalábbis általános felső és középsuliban ez a módi, kell a státuszhoz...)

2019. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!