Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, hogy engem nem érdekel a...

Baj, hogy engem nem érdekel a Notre Dame?

Figyelt kérdés
Sajnálom, de ennyi. Majd újá építik. Van nekem dolgom, gondom-bajom, amivel foglalkozzak. Szóval tudok aludni, nem sopánkodok, hogy "Úristen. Úristen!!!", meg semmi ilyesmi. Vagy kéne?

#A párizsi Notre Dame #abszolúte-nem-érdekel
2019. ápr. 18. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
E pillanatban is éppen halálra erőszakolnak meg valakit, számtalan erőszak megy végbe percenként, szerinted érdekel téged?
2019. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézzd meg ezt a videót: [link]
2019. ápr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ezt pedig olvasd el:

[link]


A szomáliai nyelv,amivel a google fordítót használta,ott arabok is vannak,mármint szomáliába,és tessék itt van máris fenyegetnek az arab terroristák.

2019. ápr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de engem mondjuk sírhatnék érzés kerülgetett, de persze szép is volt a füstjével együtt.
2019. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

nem baj, engem sem érdekel

engem annyira érdekel, hogy milyen vicces memek lesznek belőle

hidegen hagy, hogy leégett, vagy mi történt, nem fogok minden hülyeséggel foglalkozni a világban, semmi köze nincs az életemhez és még csak célom sem volt megnézni soha

persze ettől nem örülök, hogy leégett, de nem fogom sajnálni amikor nem érdekel

2019. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit érdekel.

Nyilván mindenkinek meg vannak a maga problémái,elöször azzal kell foglalkozni,nem az hogy mit vett fel ma a hercegnők.


Én nagyon sajnálom a tűz esetet,még minden de én is tudok aludni és én sem sopánkodok. Még nekem is vannak problémák.

2019. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az is csak egy hatásvadászat amikor e kérdéssel foglalkoznak (hogy sok vagy kevés e az adomány). Mindenki aki megdolgozott a pénzéért szabadon dönti el mire költi, mit támogat vele.


Egy biztos azok az újságírók és egyéb sajtómunkatársak is jól keresnek ezen akik a témát boncolgatják.

2019. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, súlyos probléma hogy nem érdekel. Nézd meg ezt a videót a témában:


https://www.youtube.com/watch?v=lcGEYsH9bC4

2019. ápr. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!