Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként már ciki a kívánsá...

Felnőttként már ciki a kívánságlista?

Figyelt kérdés

Többnyire apróságok (10 ezer Ft alatt) vannak rajta, mint pl parfüm, karóra, esetleg egy-egy ruhadarab.

Illetve van egy másik kívánságlistám is, ezen helyek vannak, ahová el szeretnék jutni egyszer, ez ki van ragasztva a szobában (képekkel, ország és város nevekkel).

Illetve van egy külön pénztárcám is, amiben a saját költőpénzem van kizárólag.

Tehát összesen kettő van, az egyikben "a pénz" van, tehát amiből élelmiszert, háztartási cikkeket veszek, a másikban pedig a saját, magamra elkölthető pénz. Meg persze van bankszámlám, de nem szeretek kártyával fizetni, maximum olyankor, ha online veszek valamit.


Nem túl gyerekes ez egy felnőtt nőtől?


2019. ápr. 19. 12:18
 1/7 A kérdező kommentje:
25n amugy
2019. ápr. 19. 12:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Nekem több listám is van. Saját fejlődésem kívül-belül, miket akarok megvenni, és a nem pénzben mérhető dolgok. 44/F vagyok, és még csak az 1/3-át pipáltam ki a listáimnak, szóval bele kell húznom.:)
2019. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Esküvő előtt álló pároknak is szokott lenni, hogy arról válasszon a rokonság ajándékot, ha praktikusat, hasznosat akar adni, nem olyasmit, ami csak a sarokban fog heverni éveken át.

Nem kell mindenkinek az orrára kötni, hogy van kívánságlistád. Csak azoknak mondd el, akikről tudod, hogy szeretnek, és nem fognak kicikizni miatta.

2019. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gyerekes? Meglepődnél, ha tudnád, hányan csinálják ezt hozzád hasonlóan, tőled 2x, 3x idősebbek is. Én mondjuk nem írom össze ezeket, de a fejemben szintén ott van az a bizonyos lista. Erőt, és motivációt ad a mindennapokban, hogy tudod, nem csak a kajáért dolgozol.
2019. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
10ezer alatt elég fos karórák vannak. Nekem csak ez ütötte meg a szememet.
2019. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valahogy össze kel gyüjteni a céljainkat.
2019. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vree ***** válasza:
100%

Nekem óriási könnyebbség lenne, ha a párom/barátaim/rokonaim ilyenek lennének...megoldódna, mit kell vinni szül.napra, de közös program ötletelk is lennének :D Max esetleg az aggaszthatna, hogy nyitott-e az illető, akkor is megörül-e egy ötletnek (ajándéknak/programnak), ha nincs a listán, nem tervezixe túl az életét.

De semmi rosszat nem látok ebben amúgy, sőt.

2019. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!