Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig tudnál megélni 60 ezer...

Meddig tudnál megélni 60 ezer Ft-ból?

Figyelt kérdés

Tehát ha a lakhatás, étkezés, bérlet, satöbbi más összegből menne, és kapnál egy összegben 60 ezer Ft-ot, hogy osszd be magadra. Tehát ruházkodás, higénia/szépségápolás, könyvek...Minden, ami nem létszükséglet.

A szolgáltatások (fodrász, körmös, kinek mi) nem tartozna bele, ahogy a gyógyszerek, a szórakozás és a sport sem, kizárólag a tárgyak.


2019. ápr. 19. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha a "létszükséglet", és az alapvető dolgok biztosítva vannak mellette, akkor természetesen igen, hiszen a legtöbb pénzt pont az általad felsorolt dolgok viszik el...
2019. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában ruhára, higiénia/szépségápolás-ra elég kevés ment el de könyveket meg főleg ajándékként nagyipari mennyiségben vettem.


Szerintem olyan havi 10 ezerből simán ki tudnék jönni szóval kb. fél év. (feltételezve, hogy nem nagyon muszáj spórolni mert ha igen akkor turival ezt kb. még jobban le lehetne csökkenteni)


F

2019. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"lakhatás, étkezés, bérlet, satöbbi más összegből menne"


Szóval tulajdonképpen annyit keresnék összesen hogy kifizetek mindent és még marad 60 ezer Ft-om havonta. Így simán.

2019. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"lakhatás, étkezés, bérlet, satöbbi más összegből menne"


Mit értünk a "satöbbi" alatt? Ha a satöbbiben benne van minden egyéb kiadásom, akkor azon felül minden más tartalék. Illetve alapvetően értelmetlen a kérdés olyan formában, hogy "megélni" mikor nem ebből a pénzből élsz meg.


Illetve ha a szórakozás, sport, szolgáltatások sem tartoznak bele, akkor meg végképp értelmetlen az egész kérdés.

2019. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár évekig
2019. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek igényeim. Ha jelenlegi dolgaim meglennének, akkor az a 60ezer sokáig kitartana. Bár olyan is volt, hogy 1 hónap alatt több százezret basztam el, amit több mint félévig gyűjtöttem.
2019. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly alberletben laktam egyetem mellett, nagyjabol 15 ezer maradt kajara es minden masra, kijottem belole es meg is tanultam sporolni. Igy meg hogy csak targyakra koltenem azt a penzt... min. felevig lazan eleg lenne
2019. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!