Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelennek, vagy csak...

Igénytelennek, vagy csak spórolósnak tartanál egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Ruházkodás: turkáló, online használtruha, bolhapiac

Átlagban 300-3000Ft közti ruhadarabok


Cipők: Kínai, plázás leárazások, Deichmann leárazások


Ékszerek: Aliexpress


Táskák: Aliexpress


Kozmetikumok: Drogéria sajátmárkák ill fodrászkellékes


Kevés, kombinálható ruhadarab, 3-4 táska, és csak olyankor jöhet új valamiből, ha a régi tönkrement.


2019. ápr. 19. 14:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem hamis luxusmárkás táskák, hanem sima, nem utánzat, hétköznapi egyszerű darabok.
2019. ápr. 19. 14:30
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy nem vagy hajlandó sokat költeni a megjelenésedre vagy ép kozmetikumokra még nem leszel igénytelen.

Engem sokkal inkább rémisztenek azok a nők akik képesek havi szinten tízezreket költeni arra, hogy jól nézzenek ki.

2019. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Pont az ilyen lányokat szeretem. :) Nem azért mert spórolnak, hanem mert megelégednek azzal ami van.
2019. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha jó a stílusérzéke és jól kombinálja, az olcsó cuccokkal is lehet valaki ízléses és csapnivalóan el lehet b...ni az imaget drága cuccokkal is, ha valaki összevissza vásárol. Nem ezen múlik a jó megjelenés.


Amúgy meg engem sokkal jobban idegesít, ha valaki tisztátalan, ápolatlan, lompos és még nem is veszi észre magát.

2019. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hasznàltruhàt az nem vennék férfi létemre az biztos, szerintem neked se kéne. A többivel nincs gond.
2019. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Azokat nevezik igénytelennek, legalábbis régebben azokat nevezték, akik a legalapabb higiéniai, rendtartási, kinézeti szokásokat sem tartották be. Nem pedig azokat akik nem százezrekért veszik a cipőfűzőt.
2019. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
A h&m-ben fillérekért árulnak polót, blúzt... Ha neked jó igy, mással ne foglalkozz szivem :) 23f
2019. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen átlagos. Én így szoktam, a barátaim is. (Bár lehet, hogy sok ember szemében mi csórók vagyunk, nem tudom.) Szerintem csak tudni kell jókat kifogni, meg jó ízléssel kiválasztani és összekombinálni az egyes ruhadarabokat. A kozmetikumokból meg kikísérletezni, melyik az, ami megfelel a bőrödnek, jó illatú, mégis olcsó. Én mondjuk ékszert se hordok, és sminket sem használok, a fodrászkellékesről még nem is hallottam még (van ott valami olcsó sampon??) Nekem fájni szokott a lábam, ezért cipőből csakis jó minőségű, kényelmes cipőt veszek, meg kell bele talpbetét is (sajnos az is több ezer Ft pluszban). Ja, meg dezodorból szoktam mindig Garnier-t venni (akciósan), mert attól garantáltan nem lesz "szagom" a nap végére sem. Az olcsóbbak nekem nem váltak be. Sajnos az eü. betéttel is így vagyok, muszáj az Always, többi átázik :( Ha akciós, akkor az a legnagyobb kiszerelésű meg szokta érni eléggé.
2019. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem igénytelenség kérdése. Én is kb. hasonló szinten ruházkodom, mégis olyan kincsekre lehet találni, ami nem jön veled soha szemben az utcán, mint a "kínaiboltos" tucatholmik. Mindenkin ugyanaz a kabát van pl. Messziről lerí róla, hogy kínai üzletben vették. Én kifejezetten szeretem a turkálós cuccokat, mert ki lehet őket mosni. A legdrágább üzletekben is felpróbálják ötvenen ugyanazt a nadrágot (csak egy példa), mégis eladják.

Nagyon jól csinálod, és még csinos is leszel. Egyáltalán nem igénytelenség.

2019. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8-asnak:


A fodrászkellékesnél vannak nagyon jó hajpakolások nagy kiszerelésben. Kallos illetve Imperity.

1000Ft egy liter.


Meg persze vannak samponok, hajvégápolók, hajfestékek is hasonlóan jó áron, de én csak hajpakolást szoktam ott venni.

2019. ápr. 19. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!