Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Szerintetek mit lehet ezzel kezdeni?

Most 16 évesen kezdek egy kicsit másképpen gondolkozni...

Érdekel a külsőm, de van pár dolog ami miatt félek megmutatni magam... 2018 szeptembere körül elkezdtem komolyan keresni barátnőt... elég hamar összejött egy "jelölt" aki kedves volt, de valami miatt nem nagyon jött össze. Szerintem mindketten hibáztunk... Nah mindegy is. De persze egyik lánnyal sem találkoztam, mert nem volt időm és a külsőm miatt... Ez után a lány után sorban jöttek. 14,14,13,15,14,14 éves lányok...

Sajnos egyik sem tartott sokáig. Sem a kapcsolattartás sem más és amint vége lett mindennek egyből jött más.

Ha volt valaki akkor nem tudtam megmaradni mellette, úgy éreztem, hogy valami hiányzik belőle és amit volt egy másik lány aki kedves volt és elsőre megvolt benne minden egyből megkedveltem és a "régi" lány iránt már nem éreztem sok mindent...

De most már elegem volt ebből és szeretném megtudni, hogy másnak is van-e ilyen gondja. És ha igen akkor mi lehet a megoldás. (Pszichológus vagy valami más)

Kicsit rólam: 16 éves vagyok és az arcomon van egy anyajegy ami zavar. Ezt minél előbb szeretném eltávolítattni, de a bőrgyógyász azt mondta, hogy menjek vissza 18 évesen, de ezzel az a baj, hogy így kicsit szorongok a suliban és mindenhol félek megmutatni az arcom...

Még az is érdekelne, hogy ezt valahol elvállalnák-e orvos beleegyezése nélkül is. Erre nem szeretnék 100 ezer forintokat elkölteni, de ha kell megteszem...

Na de visszatérve az eredeti kérdésre, hogy szerintetek mi lehet a hibám ami miatt nem tudok megállni egy lánynál sem és nagyon hamar megszeretek minden lányt...

Jelenleg is van egy lány, de ő csak barátként kedvel én pedig nem... Mindegy is... ha van még kérdés akkor nyugodtan kérdezzetek és várom a válaszokat.

Köszönöm, hogy végig olvastad! :)

Keress kérdéseket hasonló témában: barátnő

ápr. 19. 16:13  Privát üzenet  

A válasz
Addig olvastam, hogy "nem volt időm". egy kapcsolathoz nélkülözhetetlen, hogy elegendő időt töltsetek együtt. Ha nem is találkoztok, akkor az még csak nem is kapcsolat. Szóval, ha nincs időd találkozni a másikkal, akkor ne is erőlködj, anélkül csak a magadat és a másik felet szívatod.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 19. 16:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából időm az lenne mindig, csak általában 200km-nél messzebb vannak...

# 2/2Időpont ápr. 19. 17:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elégé kellemetlen ezt le írnom .18 éves vagyok . Aza helyzet hogy esténként be pisilek . Kis koromban jelemző volt a minden nap . De már ritkább és nagyon gáz Mit lehetne kezdeni ezzel? 😔
"Sajnálom" Ti tudtok ezzel kezdeni valamit?
Nem a regi a baratsagunk? Lehet kezdeni ezzel valamit?
Miért érzem ezt, mit lehet ezzel kezdeni?
Egy kedves kolléganőm /barátnőm/ öngyilkos lett múlt héten, és nem tudok mit kezdeni ezzel a bűntudattal?!
Szerintetek mit lehet ezzel kezdeni, ez betegség?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!