Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik és mi okból gondolják...

Kik és mi okból gondolják azt, hogy menő az, ha vágdossa magát valaki?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy van néhány ember (tini), aki ezt azért csinálja, mert "menő". De ez ki előtt menő? Vagy nem értem.

(Én most nem azokra gondolok, akik valami betegségből kifolyólag teszik, mert az más.)


2019. ápr. 19. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"Én most nem azokra gondolok, akik valami betegségből kifolyólag teszik, mert az más."


Már bocs, de aki szándékosan kárt tesz magában, annak biztos, hogy nincs rendben valami az agyában. Kár ezt ragozni, aki barmilyen okból ilyet tesz, az mentálisan beteg.

2019. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, tehát mentálisan probléma van azzal is, aki a menősködés céljából ilyen megtesz. Én mégis kíváncsi lennék, ki előtt menő ez, vagy honnan jött, hogy ez "menő"?
2019. ápr. 19. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, baj van agyával, és ha meg akarja ölni magát, akkor ez nem a menőség, hanem a gyengeség jele, mert nem bírja ki ezt a földi életet. Nem értem, hogy a tanulás miért nem menő, értelmesebb emberek vennének körül minket...
2019. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem öngyilkossági kísérletre gobdoltam, hanem falcolásra
2019. ápr. 20. 00:08
 5/5 anonim válasza:
50%
Szia! Én is abban a korosztályban vagyok és szerintem sokan azért csinálják, hogy felhívják magukra a figyelmet, vagy, hogy keménynek tűnjenek. De szerintem pl ez egyáltalán nem menő. Amúgy én azt nem értem, hogy az ilyen gyerekek/tinik szülei, hogy nem veszik észre, vagy, ha igen, mért nem tesznek ellene?
2019. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!