Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire szar az élet?

Miért ennyire szar az élet?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Miért ne.
2019. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Tedd jobbá.
2019. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Úgy van. A saját életed te magad alakítod. Tegyél érte hogy jobb legyen.
2019. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert hatványozódik a hülyék száma, és a normálisakat is lehúzzák a szintjükre.
2019. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki többet kap az élettől,valaki kevesebbet.
2019. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Addig szar, amíg az emberekre figyelsz és az általuk alakított eseményekre. Onnantól van esély a változásra, ha elkezdesz csak magaddal foglalkozni, fejleszteni, építeni önmagad. Tegyél meg mindent, amennyi rajtad múlik, a többi pedig ne érdekeljen!
2019. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

K...va élet, szűk esztendő, jól beb...szott mind a kettő.

(Ezt szokta anno mondani a nagyikám, amikor már tele volt a cipője, mondjuk neki kijutott azért bőven.)

2019. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Egy darabig gondoltam úgy, hogy ha küzdesz érte, hogy jobb legyen, jobb is lesz.

Aztán a környezetemben történő dolgok és a saját életem eddigi iránya alapján már úgy látom, hogy ez nem feltétlen így van.

Attól függ, milyen lapokat oszt az élet.



Én sportolok (ha nem is eleget, de azért rendszeresen), pont jó a testalkatom, képzem magam, jelenleg nyelvet tanulok és mást is, olykor kockázatokat vállalok, kilépek a komfortzónámból...

Mégis itt vagyok pénztelenül, 0 szabadidővel (most is ránéztem az órára és már tanulnom kellene), remény nélkül, már most megkeseredve, egyedülállóként, rossz kedvvel és kb minden nap sírok.

2019. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!