Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki gyerekként...

Van itt olyan, aki gyerekként magas volt, de felnőttként már alacsonynak számít?

Figyelt kérdés
Vagy az ellentéte? Ha igen, milyen érzés volt akkor és most?

2019. ápr. 19. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként viszonylag magas voltam. Nemrég derült ki, hogy azokon a képeken, amiken eddig kb. 5 évesnek láttam magam, valójában csak 3-4 éves voltam. Mára már csak átlagos a magasságom, 167 cm. (17/L)
2019. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, régen nem túl jó érzés volt, mostmár sokkal jobb.
2019. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Én az ellentéte. Általános iskolában az egyik legalacsonyabb voltam az osztályban. Aztán 190 centi fölé nőttem.

F

2019. ápr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy milyen érzés. Igazából semmi különös, mivel nem egyik napról a másikra történik meg, fokozatosan nőttem (mint mindenki más), így teljesen természetes volt. Bár az tény, hogy 14 évesen még kb 160 centi voltam, egy évvel később pedig 180 fölött. Hirtelen nőttem, a derekam nem is a legjobb, de megbarátkoztam a magasságommal, sok előnnyel jár, persze van háránya is.
2019. ápr. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Édesanyám 12 évesen érte el a végső magasságát. Olyan ~165cm lehet...
2019. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisgyereknek is magas voltam, aztán 14 évesen már 170cm, harmadik legmagasabb a 20 lány közül az osztályban.

Aztán nem nőttem tovább egy centit sem. Sőt, a súlyom is ugyanannyi most (bár voltam kevesebb is), és tökéletesen beleférek az akkori ruháimba (megvan pár alkalmi ruhám még).

Szóval, ha alacsony nem is vagyok, de nem számítok kifejezetten magasnak.


25n

2019. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!