Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Az hogy lehet hogy a családomban mindenki 180 cm feletti még nagyanyám is 172 cm, akkor én fiú létemre hogy lehetek 167 cm mert én nem értem miért lettem ennyire alacsony? 17 vagyok

Magasság

ápr. 20. 16:53  Privát üzenet  

A válaszok
Az sem kizárt, hogy fogsz még nőni, de ha ez vigasztal, nálunk is én vagyok az egyetlen, aki éppenhogy súrolja a 160-at, mindenki más magasabb a teljes rokonságban.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 20. 16:56 Privát üzenet
nemaRendőrség nevű felhasználó válasza:

Postás hány cm?

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 20. 17:08 Privát üzenet
Még megnyúlhatsz,jó lenne,ha nem hirtelen nőnél. Mit örökölhettél genetikailag. Nálunk mindenki alacsony egyedűl én vagyok a legmagasabb.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 20. 17:26 Privát üzenet
nőhetsz még, de biztos aranyos vagy, mint a többi alacsony fiú:)

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 20. 17:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan, aki gyerekként magas volt, de felnőttként már alacsonynak számít?
Szerintetek is okkal érzem magam néha alacsonynak?
Parasztházaknál lehet azt tapasztalni, hogy nagyon alacsonyan vannak az ajtók, akár 10-20 cm-t is kell esetenként hajolni, ha át akarsz menni rajtuk. Miért volt ez? Ennyire...
15 éves fiú vagyok elegem van hogy alacsony vagyok családomban nincs nem is volt alacsony ember apám 180cm testvérem is akkörül mozgok eszek mégse növök mihez kezdjek?
13 éves vagyok és alacsony. A családomban az anyai ágról mindenki alacsony. Az osztály társaim is cikiznek milyen alacsony vagyok. Hogy tudnék nőni?
Alacsony az egy főre jutó jövedelem a családomban, de az egyetem oldalán azt írják hogy a munkáltatói keresetigazolást nem fogadják el. Miért?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!