Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan csúnyácskább férfiak...

Az olyan csúnyácskább férfiak akik csak a topmodell alakú nőket veszik észre, miért sértődnek meg azon hogy a nagyon jó csajok nagyon jó pasit akarnak maguknak?

Figyelt kérdés

De komolyan

Ők bezzeg rá se néznek az átlagos vagy a hozzájuk való csunyacskább csajokra


2019. ápr. 20. 17:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
Te melyik kategóriába tartozol?
2019. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Mit személyeskedsz?

Teljesen lényegtelen

2019. ápr. 20. 17:24
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Ízléseken akarsz vitatkozni a kérdéssel?
2019. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Senki sem tudja ertelmezni a kerdest?
2019. ápr. 20. 17:29
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokszor lehet látni,más számára csúnyácska pasi mellett gyönyörű nő és fordítva is igaz. Bizonyosan tud olyat nyújtani amire a másiknak igénye van.Akit szeretünk azt szépnek látjuk.
2019. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%

Megismerkedtem egy "csúnyácskább" lánnyal. Gondoltam szexre jó lesz. Az meg is történt és egy idő után ő dobott engem. Azóta sincs senkije és ír,h probáljuk meg újra.


A csúnyák is válogatnak... Csak aztán hoppon maradnak.

2019. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Még mindig nem ezt kerdeztem...
2019. ápr. 20. 17:31
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem írsz magadról, kihez viszonyítsunk, hogy ki a csúnya?
2019. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

Na jó lehet hogy lepontoznak ezért de ahogy látom a diplomatikusabb válaszokat kevésbé fogadod el.


Ez azért van így mert fiatalabb korban a lányokban az egyik legnagyobb vonzerő a szépségük, és még sok nő pénztárca alapján értékel, addig sok férfi szépség alapján, és ahogy a kevésbé szép nőknél is előnyösebb parti a gazdag faszi, addig a kevésbé előnyös külsejű férfiaknál is előnyösebb parti egy szexi csaj.

Nem hibáztatom a nőket amiért a pénzt fontos tényezőnek tartják, de a férfiakat se hibáztatom mert a dögös nőket jobban preferálják.


23/F

2019. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Felteszem máshogy a kerdest mert vhogy senki nem erti...

A csúnya férfiak miért kerik ki maguknak ha a hozzájuk képest jóval magasabb szintet megütő nő nem őket válassza??


Ha azt mondom hogy bombanős kérdező,talan vkinek leesik végre hogy mi a kérdés

2019. ápr. 20. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!