Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 3hete nem jútúbozok. Hányinger...

3hete nem jútúbozok. Hányingerem lett a sok szennytől. Van más is, aki abbahagyta a youtube használatát/nézését?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért hagynám? Nem a szennycsatornákat kell nézni rajta. Rengeteg értelemes,hasznos tartalom van ott. Ez nem tv hogy ne tudj válogatni hogy mit nézel
2019. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

Én is undorodom ettől a sz..rtól.


Csodálom, hogy te még csak most jöttél rá erre, de jobb későn, mint soha.

2019. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
? :D Én olyan klippeket nézek rajta, ami tetszik, esetleg trailereket. Ez csak egy eszköz, felület, nem kell démonizálni.
2019. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Es mostanig ki kotelezett hogy szemetet nezz?

En napiszinten jutubozom, mert olyan csatornakra vagyok feliratkozva, aminek a temaja erdekel, ez rendes videokat csinalnak.

De szerinted is a viz a hibas ha a kacsa nem tud uszni...

2019. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Keress fel egy pszichológust.
2019. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mit szoktatok nézni,ami miatt rendszeresen jutuboztok?


Még a trash-élmény is kiégett bennem. Azért nézegettem a felkapott videókat, mert szánakozva néztem a "rapper" majomkodást, bérelt autós nagyképűsködést.


A kacsás hasonlat tetszett :)

2019. ápr. 20. 21:31
 7/18 anonim ***** válasza:
13%

sajnos mióta filmkiller abbahagyta már nem az igazi, a farokmutogató meg murder sem lájvozik már


bár elvileg, mondjuk szerintem nem, de fullfing le fog látogatni filmkillerhez, na az hatalmas lenne, de én kétlem



am az összes ilyen trendi influencer retektől nekem is hányingerem van

2019. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Mi a francot nézel te ott? Nézz rajta mást, hallgass zenét, nézzél rajta filmeket, stand up comedy-t, stb. Annyi jó dolog van rajta. Nem a YouTube a sz*r, ha te olyan videókat nézel rajta, amik nem is tetszenek neked...
2019. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Van egy nagyon jó taktikám, nem nézek szenny tartalmat.

Hogy mit nézek youtube-on, vagy zenét hallgatok, vagy olyan tartalmat nézek ami érdekel és nem trash.

2019. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Én el se kezdtem.
2019. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!