Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gáz ha vagyok...

Szerintetek is gáz ha vagyok 169-70 cm és kb 49-52 kg 21 éves férfiként?

Figyelt kérdés

Hiába eszek, ha gyakorlatilag egy dekát nem hízok. Lehet hogy genetikai okai vannak, de szeretnék hízni. Ami durva az az, hogy nem tudom hova megy a kaja, lehet hogy ízomra. A hasam például szákás, de rengetegszer megkaptam már azt a jelzőt hogy ,,gebe" vagyok stb. De szerintem még mindig jobb ha sovány vagyok, mint hogy kövér lennék. Valaki pont fordítva kűzd, szeretne fogyni. Voltam vérvételen, de semmi olyant nem láttak a vizsgálatban. Dohányozni dohányzom, lehet ez áll a háttérben? Ne írjátok hogy menjek sportolni stb. Mert nincs időm. Köszi a normális válaszokat!


21/F



2019. ápr. 21. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez van,nyugi, egy idő után el fogsz kezdeni hízni csak várd ki addig élvezd ki így az életet, este 18-tól reggel 6-ig egyél olyan kajákat ami hizlal, azért is mert ezt már nem valószínű hogy le fogod mozgani.

Kitartás.

21F

2019. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na most megkönyebültem hogy nem vagyok egyedül. Jó lenne hízni egy pár kg-ot. Az a baj hogy nem bírok annyit enni, eszek egy tányér pörköltet, és ennyi. Nem bírok sokat enni, jólakotnak érzem magam. Az étvágyam is van amikor jó, van amikor nem. Köszönöm a válaszodat első.
2019. ápr. 21. 08:47
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem biztos a hízás. Apám 50 évesen csont és bőr, vagy legalábbis annak látszik. Emelettel vannak izmai, de zsír nincs rajta. Genetika. Annyit eszik mint 3 másik ember, és sportol is, olyan szinten egészséges, hogy sok fiatal irigyelné meg (ezek az orvos szavai). Jobb napjain 40nél nem nézik többnek.

Szóval ami most hátrány, később még lehet előny, ne aggódj a testalkatod miatt. Növessz önbizalmat, a férfiban az szexi igazán. Amin meg nem tudsz változtatni, azt fogadd el és ne görcsölj rajta.

2019. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nemaRendőrség ***** válasza:
93%

Hasizma mindenkinek kockás, csak a legtöbb embernek eltakarja a zsír réteg.

Vékony férfin a kockás has olyan mint kövér nőn a nagy mell

2019. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Karizomra gondoltam, nem hasra. Interneten keresztül viszont nem fogok magyarázkodni. Lényeg, hogy van ilyen ember és alak típus is, csak nem gyakori. Általában a vézna az gyenge is, mármint leginkább azért mert el is hagyja magát. Ha viszont valaki nem teszi, hanem nekiáll edzeni, akkor abból sok jó dolgot ki lehet hozni. Az edzés meg úgyis hozza az étvágyat magával.


(amúgy vézna csajnak nem lesz nagy melle, mert a farával együtt elsorvad - mivel zsír)

2019. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2019. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Hupsz. Benéztem. Da. A kövér nőn a nagy mell valóban nem egy nagy dolog. (bocs a félreolvasásért...)
2019. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is 170 cm vagyok csak 65 kg. Cserélünk? :D

Amúgy komolyan sokan örülnének neki ha nem tudnának hízni. Igaz én lány vagyok, de szerintem fiúknak is előny ha vékonyabbak. Ne keseregj rajta, inkább nézd a jó oldalát pl: kisebb eséllyel leszel cukorbeteg, szívbeteg stb. A dohányzás lehet hogy közrejátszik, de sok kövér ember is dohányzik úgyhogy kitudja. Ettól függetlenül is érdemes letenni a cigit.

2019. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

170 és 65? Az BMI szerint teljesen okés, nem tudom, mi bajod van. Max testkép zavar, ha soknak találod. (Nem fogyni kell belőle, csak alakformálni, ha van egy minimális has.)


Én 169 vagyok 62-vel és tökéletesen jó formában. A legtöbb gond fejben kezdődik.


A kérdező a számok szerint is soványnak számít, de mint írtam, ez nem feltétlen hátrány. Edzeni kell egy kicsit és a többi rendben lesz. Sok fiatal srácot ismerek, akik szintén "girhesek" de közülük kettőnek is olyan teherbírása és állóképessége van, hogy egy felfújt izmú alak bizony megirigyelné. Egyikük (nyilván nem egyszerre, de) napi szinten simán több 100 kilót, de múltkor lemérte és kiszámolta, több mint egy tonnát megmozgatott. És nem volt leharcolt nap végére. Ez nem urban legend, férfiaknál fiatal korban nem ritka ez a testalkat. Ektomorfnak hívják azt hiszem.


Minden testalkatból ki lehet hozni ám jókat, de ha elhanyagolják a testet, akkor az olyan is lesz. Legfeljebb nem az elhízás veszélyeztet, hanem a gyengeség.


Nem kell ezt az egészet túlragozni.

2019. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs idő sportolni akkor ennyi maradsz.

Tedd bele az életedbe,mert fontos.

Amùgy pàrvàlasztàskor nagyon kevès lehetősèged lesz sőt,hatalmas kompromisszum kell.

2019. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!