Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől olyan szépek az ázsiai nők?

Mitől olyan szépek az ázsiai nők?

Figyelt kérdés

Az "ázsiai" alatt most nem csak a koreaiakat, japánokat értem, hanem mindenkit. Indonézek, malájok, vietnamiak, fülöp-szigetekiek, thaiföldiek...


Nem különösen vonzanak ezek a kultúrák, a férfiak egyáltalán nem tetszenek (nő vagyok), viszont a nők szerintem gyönyörűek.

Például ők nagyon tetszenek:

[link]

[link]


Személyesen is ismerek/láttam ázsiai lányokat, több csoporttársam az egyetemen koreai ill kínai, de találkoztam már nagyon szép szingapuri nővel is, két kislánya volt, nehezen tudtam nem bámulni őket, annyira szépek voltak.


2019. ápr. 21. 09:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve az egyik volt kolléganőm félig thai, hihetetlen szép volt. Neki már voltak európaiasabb vonásai is (szeplős arc, világos bőr, sötétbarna haj), de közben tipikus ázsiai szemek és arcforma.
2019. ápr. 21. 09:26
 2/14 anonim válasza:
61%
Hát ilyen a genetikájuk? (Szerintem)
2019. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
*nem vonzanak különösen (elírtam, felcserélve mást jelent)
2019. ápr. 21. 09:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Köztük is vannak szépek és bűn rondák.
2019. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Te se láttál akkor még átlag kínai meg koreai nőt. Pont olyan csúnyák mint európai társaik. Lapos arc, kidülledő szem, széles orr. Nincs bennük semmi kirívó. Elég sokat láttam már ilyeneket. A csodaszép kategóriából jóval kevesebbet. De arányaiban lehet, tényleg több van náluk és ez tényleg genetika akkor, viszont ne kezeld úgy, hogy mindenki félistennő.

Plusz láttam már igen helyes koreai meg japán férfit is, de nem éppen gyakori, ez is igaz.

Valamit az ízlés kérdése is erősen közrejátszik. Ami neked szép másnak nem biztos hogy az és fordítva.

2019. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Te se láttál akkor még átlag kínai meg koreai nőt"


Egyetemen több csoporttársam is van, és többen szépek közülük, mint nem.

Mondjuk 15-ből 10.

De ha az "átlag" alatt valamelyik elmaradott kis kínai falu lakóit értjük, akkor lehet, más lesz az arány.

Viszont akiket láttam, szebbek, mint az átlag európai csoporttársnőim.

2019. ápr. 21. 09:39
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Én dolgoztam kínaiakkal. Kifejezetten rondák voltak a nők. Egy helyes férfi volt köztük. Az átlag ott is csak átlagos, nem mindenki szép.
2019. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Mert amit te meglátsz (vagy hajlandó vagy meglátni) belőlük, az csak egy nagyon szűk rétegük.

Idehaza a férfiak kb. fele instant orgazmust kap, ha meglát egy japán nőt valamelyik "férfimagazinban", csak épp abba nem gondolnak bele, hogy 100-ból jó, ha egy olyan. Persze, egyéni ízlés kérdése is, de kb. ugyanolyan arányban vannak szép nők minden rasszban és kultúrában. Ráadásul az, hogy te nőként mit gondolsz szépnek, egyáltalán nem jelenti azt, hogy a férfiak is ugyanígy gondolkodnának.

Sokan eleve csak a különbözőség miatt vannak annyira oda a távol-keleti nőkért. Mert ő "különleges", "egzotikus".

Én minden nap találkozok egy kínai lánnyal (egy buszon utazunk), de valahogy nem az jut róla eszembe, hogy ő lenne a szépség mintaképe. Japán ismerősöm is van, mondjuk rondának nem ronda, de azért a külsejéről nem fogok dicshimnuszokat zengni. Ráadásul többségük ha nincs agyonsminkelve, máris nem tűnik olyan fú, de tökéletesnek.

2019. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Másképp élnek, mint a nyugatiak (pl.más étrend).

Egyébként általánosságban a távol-keleti nők csúnyák. Ha te átlagfeletti szépségnek tartod a csoporttársaidat, még nem jelenti azt, hogy más is így gondolja, fogadd el.

2019. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha már így kiragadtál tőlem egy mondatot.

Nem, nem a több száz kmre élő kínait meg koreait emlegettem, hanem azokat akikkel élőben találkoztam. (ezért nem tértem ki az indonézekre pl, mert velük nem találkoztam)

Rengeteg húzott szemű turista van a városban és többségük átlagos/csúnya. Pont mint mi. Meg laktam az úgymond kínai negyed környékén is, hát ott se sok szép embert láttam.

Vannak, de nem olyan nagy számban, ahogy azt a szavaid alapján gondolni.

2019. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!