Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés szépnek lenni?

Nightlover kérdése:

Milyen érzés szépnek lenni?

Figyelt kérdés
olyan emberekre lennék kíváncsi, akik meg vannak elégedve a külsejüjkel. mivel nekem mindig is önértékelési problémáim voltak és vannak, nem tudom milyen. hogyan élitek meg, mit ad nektek, mit ad a közösségben való résztvételetekhez mennyiben befolyásolja a viselkedéseteket, a szemēyiségeteket...

2019. ápr. 21. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon hasonló érzés ahhoz, mint amikor valaki "csúnya". Azoknak, akik "szépek", általában ugyanúgy önértékelési problémáik vannak, csak sokkal végletesebben, mint kevésbé szép társaiknak: egyszer tele vannak önbizalommal, máskor viszont kifejezetten csúnyának látják magukat, és olykor drasztikusan rosszabbul érinti őket.
2019. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
#1-es. Ez nagyon hülyesség. Egy szép ember azért szép mert ápolt,és ad saját magára. Tehát értékeli saját magát annyira,hogy igényt tartson saját magára. Egy igénytelen embernek pedig az önértékelése a nullán van,mert annyit nem ér saját magának,hogy külsőleg ápoltnak tartja saját magát. Én régen helyes voltam,vagyis másoknak az. Nem tartottak rondának,mert adtam saját magamra,és az ismerkedés is könnyen ment, mára viszont elhanyagolom magamat,és nehezebben megy.
2019. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

#2-es, én csak az igazat mondtam. Én is ezt érzem, és a környezetemben is kivétel nélkül ugyanezt vallották az emberek, amikor ez a téma szóba került.


Sajnos mindenki hülye. :( Rajtad kívül természetesen...

2019. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!