Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes sofőrnek, kamionsofőrn...

Érdemes sofőrnek, kamionsofőrnek állni?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri a sofőr munka még manapság fiatal férfiként vagy nézzek más, könyebb munka után?

Vezetni szeretek nem arról van szó, de azt, hogy egész nap, egész hónapban vezetni azt nem tudom, hogy bírnám.



2019. ápr. 21. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2019. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A közlekedés témakörben számtalanszor kifejtettük a pro és kontra érveket. Keress rá, de röviden, tömören:

Gyorsan nagy pénz, mellé cigány élet.

2019. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Gyorsan nagy pénz"


A nagypénzért dolgozni is kell! 3-4 hétig úton vagy, se pin@ se semmi. Osztrák cégnél dolgoztam, (950netto!!!) de otthagytam. Nem akarom elbagatelizálni a fiatalságom! Két év után visszamentem az egyetemre. A parkoló keresgélésből, staubol elegem lett.

A pályamenti mérlegesemről nem beszélve. Az ipari parkos belépési vizsgágról nem beszélve. Hollandia... Hahh

2019. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van a kepzesre penzed, es minimum nehany evet eltoltenel ebben a szakmaban es szeretsz is vezetni, utazni, uton lenni, igen.



Ha csaladod van, lesz, akkor a tavolletek okozhatnak (esetleg) diszkomfortot, amit a fizetes reszben kompenzalhat.


Kaland az elet, tedd, amit szeretsz csinalni!

Ki kell probalni, ha teheted!

2019. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#3: Pont ezt írtam, röviden és tömören.

Gyakorlatilag semmi képzettség nem kell hozzá (A jogsit, GKI-t ne nevezzük annak, mert vicc), haza lehet vinni havi 4-500.000-et. Ez nagy pénz ma Magyarországon akárhogy szépítjük, diplomás mérnökök, orvosok kezdő fizetése ennek töredéke. És cigány élet, pont amiatt amit írtál.


#2

2019. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez az egy ami vonz, hogy nem kell éveken keresztül gürizni érte mint egy komoly diplomáért, és a fizetés is jó. Egy év alatt abból a fizuból már jó autót lehet venni...

Értem, amit mondasz hármas, de ez, hogy nincs p@na az nekem tök normális. 21 vagyok, de még két alkalommal voltam nővel, úgyhogy nekem aztán mindegy.

Amitől tartok az az, hogy úgy telnek el az évek, hogy semmit nem csinálok csak az autópályán vezetek. Nincs az, hogy vége a munkaidőnek és tudok ezt azt, amit akarok csinálni.

2019. ápr. 21. 19:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Elöbb menj át a Pav-on, aztán tedd fel újra a kérdést. Nállam is ez volt. Elkezdtem a tanfolyamot C kategóriára nagy felbuzdultsággal, álmodoztam hogy milyen jó lesz majd soförként, aztán jött a pav. Nem sikerült egyszerüen lassú voltam akárhogy próbáltam, mögöttem egy pasi már a gépet csapkodta nagy kétségbeesésében. Akkor gondoltam hogy ez nem nekem való, erre rá kell születni hogy az embernek olyan feflexe legyen
2019. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elég jó reflexeim vannak, talán jobbak is mint egy tök átlag embernek. Ez nem hinném, hogy problémát okozna.
2019. ápr. 21. 19:55
 9/16 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de az az álmom, hogy kamionsofőr legyek. Attól függ, hogy milyen beállítottságú vagy. Én pl imádok utazni, vezetni, a kalandokat, szeretek egyedül lenni, és nem szeretnék családot, de még kapcsolatot se. Én valószínűleg imádni fogom.

Nézegesd youtube-on st22lacikát, tök jó videói vannak.

2019. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindet szeretem én is, mértékkel. A teljes életemet viszont feladni... Nem tudom eldönteni, hogy kész volnék-e rá. Már csak azért sem mert annyit egyedül lenni a kamionban szerintem nehézkes.
2019. ápr. 21. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!