Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom így magam a...

Csak én látom így magam a tükörben mikor belenézek?

Figyelt kérdés
Komolyan néha amikor belenézek a tükörbe olyan halottak a szemeim hogy legszívesebben össze tudnám törni a tükröt. Ritkán szokott olyan lenni hogy nem így látom magam. Szokott olyan is lenni hogy tök jól érzem magam de amint meglátom magam a tükörben és meglátom azt a nézést ahogyan nézek az elveszi a kedvem. Veletek volt ilyen? Ennyire nem lennék kibékülve a külsőmmel?

2019. ápr. 22. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A gonosz szem :)
2019. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, ennyire. Én belenézek és átlagban elcsodálkozom, hogy akik beszélnek velem azok, hogy bírják ki, hogy a fejemet kell nézniük?
2019. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mért van az, hogy a kinézeted jobban foglalkoztat, mint mondjuk a lelki állapotod?


Most akkor ebben a leírásban a kinézeted az egyetlen baj? Arra nem gondoltál, hogy ez a tekintet belülről fakadhat? Meg esetleg lelki síkon tedd rendbe magad? Konkrétan mi bajod a külsőddel?

2019. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahogyan vissza nézek magamra a tükörben sokszor azzal van a bajom, de sokszor volt már az ellenkezője is. :D Eléggé kiégett állapotban voltam egy jó ideig amolyan depresszív állapotban egy jó pár évig, és szerintem ez megragadt.
2019. ápr. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!