Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiállításokra szoktak menni...

Kiállításokra szoktak menni egyedül is emberek? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam egy ilyenen se, de mostanában kedvet kaptam hozzá, de nincs senki, aki eljönne velem. Én aztán tényleg szeretek egyedül lenni, alapvetően nincs vele bajom, csak szorongással néha nehéz, ha körülöttem senki más nincs egyedül.

2019. ápr. 22. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne mehetnél, ha érdekel? Ne akarj másoknak megfelelni, hidd el, hogy csak te hiszed azt, hogy figyelnek téged. Ha érdekel, akkor menj.
2019. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktak menni egyedül is.
2019. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szoktak. Nem ciki.


Gondolod, azért járnak az emberek kiállításra, h megnézzék ki kivel van? Én butuska, azt hittem, a kiállított tárgyak megtekintéséért...

2019. ápr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedül jobb is, mert senki nem tart fel.
2019. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor voltam már egyedül (nőként), és egyáltalán nem éreztem cikinek. Mivel érdekel az a téma, amire megyek, sosem azzal foglalkozom, hogy ki van párban és ki nem. Sokszor kezdeményeznek velem beszélgetést is, szóval szerintem jó program, ne hagyd ki.
2019. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!