Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom elnyerni valaki...

Hogyan tudom elnyerni valaki bizalmát?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta próbalom egy nő bizalmát elnyerni. Nagyon nehezen megy, mert folyamatosan panaszkodik hogy esdig nagyon sokan átverték. Szeretnék vele kapcsolatot, de nagyon zárkózott. Hogyan tudnék bizonyítani neki?

2019. ápr. 22. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt neki kell magaban rendeznie. o neki kell tudni ujra megbizni az emberekben. ha erolteted annak sose lesz jo vege, o is feszult lesz az elvarasok miatt es te is, ha a probalkozasaid ellenere sem nyilik meg. tapasztalat. szoval legjobb lenne szerintem, ha tovabb lepnel es keresnel olyat akinek nincsenek bizalmi problemai, o meg megoldana maganak.
2019. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén beszélsz vele. Elmondod az álláspontodat, emellett azt is, hogy szeretnéd elnyerni a bizalmát. Erre ő majd reagálni fog, a beszélgetés majd közelebb visz a megoldáshoz.
2019. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele többet beszélgetni, persze ne nyomulj annyira, ha nem akarja ne erőltesd. De ha jól elbeszélgettek, érdeklődj iránta őszintén, és te is ossz meg magadról bizalmasabb dolgokat, így talán jobban meg fog nyílni. Lehet nem ismer téged igazán, de ha jobban összeismerkedtek és elkezd veled szimpatizálni, valószínűleg könnyebb lesz.
2019. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!