Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire furcsa dolog,...

Az mennyire furcsa dolog, hogy nekem a hobbim a matematika?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 00:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem furcsa. Nekem meg a szekták tanulmányozása. Kit mit érdekel, kit mi köt le. Én pl. diszkalkuliás vagyok. És matekból buktam. Pedig alsóba matek tanár akartam lenni :D.
2019. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Én kifejezetten irigyellek, mert elég buta vagyok matekból. Biztos jó (és jól kereső) állásod lesz/van ha ezzel is foglalkozol. Bárcsak én is érteném.😂
2019. ápr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez tök jó, a férjem is így volt vele gimis korában, a szabadidejét matematika feladatok megoldásával töltötte. Én baromi hülye vagyok a matekhoz,na de így szép az élet, nem vagyunk egyformák.
2019. ápr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem meg a biológia és az informatika.

Tudod, az emberiség évszázadokkal előbbre tartana, ha csak az emberek tizedének lennének ilyen "furcsaságai", hogy szereti a tudományokat.

2019. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

A matek csak egy eszköz, amit más dolgok használnak pl.: a fizika.


Így furcsa egy picit, de ha ezt szereted csinálni ...

2019. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább irigyellek, hogy érdekel a matek. Nekem a csodás oktatásom teljesen elvette tőle a kedvem, vagyis inkább megutáltatta velem, pedig sokszor érzem az életben, hogy mennyire hasznos lenne.
2019. ápr. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csodáltam az ilyen embereket :D szép hobbi.
2019. ápr. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az irodalom, jó, hogy hobbinak tekinted. Mindenki más beállítottságú, egyáltalán nem fura.
2019. ápr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon jó hobbi szerintem, én is irigyellek és felnézek rád :-)

Ha nekem hobbbim lenne a matematik a és szeretném, értenék is hozzá, akkor kriptográfussá képezném magam. :-) Szerintem nagyon érdekes dolog.

2019. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is megutáltam a matekot,mert annyira "jó" volt a tanàrom,hogy az ihaj. Szóval nekem a kémia,a biológia,a földrajz és a történelem az én hobbim.


Egyáltalán nem furcsa. Nagyon jó dolog a matematika és ha tudod meg szereted,akkor biztos hasznodra vàlik az életedben.

2019. ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!