Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kéne kezelni, ha gúnyolna...

Hogy kéne kezelni, ha gúnyolnak az utcán? (felnőttek)

Figyelt kérdés

Nemrég a húgommal sétáltunk, egyikünkön sem volt semmi extra ruha, farmer, póló, sportcipő.

Mögöttünk ment két negyven körüli nő (mi 20-25 között vagyunk), és elkezdtek hangosan utálkodni meg vihogni, mint a kamaszok, majd megjegyzéseket tenni. Szó szerint:

"Nézd már, milyen ronda, lapos a segge, ha én így néznék ki, biztos nem mennék ki az utcára. Meg az a nadrág is már, hogy nem szólt rá az anyja se? Ha én lennék az anyja, addig ütném, amíg le nem szakad róla"

Az egyetlen, amit el tudok képzelni, hogy kamaszoknak néztek minket. De akkor is, semmi közük a ruháinkhoz, hozzánk, és semmi joguk így nyilatkozni.


Meg se fordult egyikünk se, nem is néztünk hátra, hagy higyjék, nem érdekel, de azért rosszul esett.


(Húgnak tényleg nincs kerek feneke, de hát ilyen alkat, istenem. Miért ne hordhatna attól még nadrágot, mint mindenki?)



Hogy lehet kezelni az ilyesmit?


2019. ápr. 23. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem hord véletlenül 5 számmal nagyobb nadrágot, mint kellene?
2019. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyennel nem kell foglalkozni. Ha visszaszólsz, az csak olaj a tűzre. Meg szerintem ilyen hülye, idegen emberek véleményére nem is kell adni, úgyhogy ne is lássák, hogy egyáltalán meghallod és érdekel az, amit mondanak. Saját magukat járatták le azzal, hogy felnőtt létükre ilyen kis óvódás szinten vannak.
2019. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha meg se hallod. Ismerek olyan embert, akit sokan lenéznek, beszólnak neki, kap hideget-meleget, pedig nem csinál semmi rosszat. Lehet van akit ez zavar, nem tetszik neki, de akkor nem kell odamenni, tudomást venni róla, ennyi. Róla ez már lepereg. Ti se foglalkozzatok vele.
2019. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, ponthogy olyan volt rajta, ami passzolt (tényleg nehezen talál), meg mintás (virágok) hátul a popsi részen, tehát ponthogy igyekezett korrigálni.
2019. ápr. 23. 10:08
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Fura, én sem vagyok egy matyó hímzés, még sem kaptam még ilyen megjegyzéseket az utcán, pláne nem felnőttektől.
2019. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy sajnálod szegény kisebbségi komplexusos retardált majmot, hogy így kell megnyilvánulnia, hogy embernek érezze magát. Gondolom volt rajtuk némi túlsúly, engem is azok szoktak betalálni.

Két módszer van rájuk, vagy meg se hallod őket, vagy megfordulsz és beledöngölöd a földbe. Utóbbira tökéletes, ha némán végigméred egy fölényes mosollyal, vagy ha felveszed a stílusát. Ezt én egyszer játszottam el két nagyszájú, kövér, talpig kicicomázott "dámával", de a siker kitörő volt :D Képesek voltak a metrón videózni és hangosan méltatlankodni, hogy most már a vidéki parasztok is egész nap telefont nyomkodnak. Mindezt úgy, hogy egy kottát egyeztettünk a kollegínával útközben és zenészként - pofám leszakad -, mertünk motoroscsizmában és kalapokban megjelenni a tömegközlekedésen. Hogy ettől hogyan lettünk vidékiek, azt fel nem foghatom, de amikor visszaszóltam, hogy a vidékiek már fel sem ismerik a pestieket, annyira összezavartam a két hülyét és olyan instant leolvadt a vigyor a képükről, valami fergeteges volt :D

2019. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy mentegetőzz!

Szégyellje magát az, aki neveletlenül sérteget másokat. Amíg nem törvénybeütköző a ruhája (ha még létezik egyáltalán "közszemérem sértés"), azt vesz fel amit akar. Ha piszkafa formával áldotta meg a Jóisten, de ő hosszanti csíkos testhezálló ruhában akar virítani, szíve joga. De ha bálna jellegű testalkata van, az is csak neki baj, az ő izületei mennek majd idő előtt tönkre és ő lesz cukorbeteg. Ruhát olyat vesz fel, amilyet akar, strandra is mehet, ott sem kérdezik meg a jegyváltáskor a BMI indexedet.

Ha valaki gúnyolódik, vagy ne törődjön vele, vagy említse meg, hogy az ő alakja többeknek tetszik, de ez a bunkó viselkedés valószínűleg közutálatot vált ki. De kár is belemenni ilyen vitákba. Csak gonolja végig, milyen szánalmas élete lehet az illetőnek, ha csak így tud egy kis örömet csempészni az életébe.

2019. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

A baj itt nem veletek van, hanem az előbb említett két "mentális beteggel".

Majd az élet megtanítja őket, hogy nem szabad így viselkedni.


Nem tudsz mit csinálni, nekik kéne változni, de arra kevés az esély.


Pusztuljon az ilyen gyökér szerény véleményem szerint!

2019. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Azért akinek a "vidéki paraszt" szitokszónak számít, jó lenne, ha végiggondolná, hogy a vidéki parasztok nélkül nem volna mit ennünk.

A föld ugyanis nem terem magától, legfeljebb gazt.

2019. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Az a baj, hogy van olyan hülye ember, aki ezt nem méri fel.
2019. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!