Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokaknak miért fontos az...

Sokaknak miért fontos az egyedi öltözködés?

Figyelt kérdés

Ha csak magukon, azt még meg is értem, de amikor másokba kötnek bele, hogy "tucat", csak mert mondjuk a H&M-nél veszi a ruháit, vagy szívesen visel magasderekú farmert, olyan abszurd. Nem mindegy, mi van máson?

Jó, amikor valaki teljesen lekoppintja egy másik öltözködését a hajviseletén át egészen a sminkjéig, és még parfümöt is ugyanolyat választ, az már kicsit meredek, de joga van hozzá.

Engem olyan nagyon nem érdekel az öltözködés, mégse láttam még soha máson az én ruháim, itt azonban látatlanban már sokan lehordtak tucatnak.

Azt meg külön nem értem, amikor valakire azért fujjognak, mert mondjuk épp egy népszerűbb parfümöt használ. Az én kedvencemet is nyilván milliók használják még rajtam kívül, hisz nem egy mai darab már.


2019. ápr. 23. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
lány
2019. ápr. 23. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Sose preferáltam, mikor az egyik ember azért lesz leminősítve, mert mondjuk olyan ruhát hord mint mások, vagy hasonló. Szerintem mindenki úgy öltözködik, ahogy ő a legkomfortosabban érzi magát, és ne azon múljon minden, hogy tömeg-e, vagy sem. Valamint, épp a múltkor gondolkodtam azon, hogy eléggé vicces, mert a mostani divat, még pár évvel ezelőtt le volt minősítve. Úgy értem, amikor 4 éve oversized pólókat hordtam, rögtön le voltam nézve, hogy miért öltözködöm úgy mint egy csöves, most meg már elég sokmindenkin látok hasonló pólókat. ;)
2019. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

A baj nem azzal van, hogy valakinek fontos az egyedi öltözködés. Pl nekem is az, pedig ffi vagyok és igyekszem mindig becsempészni valami kis egyedit az outfit-embe.

A baj az, és már nem öltözködési, sokkal inkább pszichológiai kérdés, hogy belül van valami elvarratlan szál, valami belső diszharmónia és projektál az illető. Pl ez egy jó fogódzó, hogy más hogy öltözik, mit eszik, milyen zenét szeret stb. Ebbe bele lehet kötni. Már aki akar.


Aki rendben van magával, nem megy neki a másik embernek, nem köt bele. Az kötekszik, aki magával nincs rendben.

2019. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Sok emberben megvan ez az egósimogató tudat, hogy ha az ő ízlése elüt a nagy tömegétől, akkor ő ettől rohadtul egyedinek és felsőbbrendűnek érzi magát, a többi emberhez képest.

Hülye dolognak tartom egyébként. Mármint nem az egyediséget, hanem az ezzel való nagyzolást. Attól, hogy egyedi az ember, még nyugodtan lehet egy sz*ralak.

2019. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Ilyenkor örülök, hogy fiúnak születtem :)

Farmer, póló, széldzseki azt csókolom! A pólók színe és mintája változó, a dzsekim általában sötét, ahogy a farmerom is kék vagy fekete. Mi nem versengünk ruhák terén :)

2019. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Mert ezen az oldalon szitokszóként használják az átlagos szót. Itt mindenki egy egyedi, megismételhetetlen kis hópehely :D

21l

2019. ápr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért az gondolom mégis csak szemet szúr sokaknak, hogy pl. hetero férfiak feszülős női farmerben járnak. ;)
2019. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!