Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell hazudni a férfiakna...

Miért kell hazudni a férfiaknak magasságukkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, de kivétel nélkül szinte az összes haver, ismerős többnek mondja magát centikkel mint amennyi. Azt, hogy a nőknek füllentenek erről azt még megértem (persze nem értek vele egyet) de, hogy még egymás között is.

Jómagam 183 vagyok, de volt már, hogy tőlem alacsonyabb srác mondta magát 185-nek. Nem is tudtam hirtelen hova tenni az egészet.

Gondoltam már rá én is, hogy ha egy lány kérdezi a magasságom akkor most már én is 185-öt fogok mondani, cipőben vagyok is annyi, ráadásul azt a két centit úgysem tudják észrevenni.



2019. ápr. 25. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a kutya sem foglalkozik mások magasságával.
2019. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem mondanám, hogy a nők nem foglalkoznak a férfiak magasságával...
2019. ápr. 25. 12:31
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Akinek van egy minimális esze és érettsége, az pont lesz..rja.
2019. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Öszintén szólva nekem nöként teljesen mindegy, hogy valaki két centivel több vagy kevesebb, söt az is, hogy 175 cm vagy 190.

Ez föleg a férfiak egymás közti témája, ahogy a farokméret is, meg a hasonlók, ez a nöket nem érdekli, amíg nem extrém nagy az eltérés az átlagtól!

2019. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Mert sikertelen törpék, és ezt tudják is magukról.
2019. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Mindig a valóságot kell mondani. Én 190 cm/85 kg/30 éves férfi vagyok. (A valóságban 183 cm/105 kg/44 év)
2019. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez versengés miatt is meg azért teszik mert ez nem lebukás veszélyes . Nem elleőrzi le senki .Mindenben lehet hazudozni , a nőknek pedig kényes a súly kor .
2019. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nőként nem mérem a magasságot szigorú centikben. Legyen legalább velem egymagas vagy magasabb. Sajnos az alacsonyabbakra egyszerűen nem tudok potenciális partnerként tekinteni. Persze sose bántanám őket, más nőnek attól még pont megfelelhet, de számomra sajnos nem ébreszt vonzalmat. Szóval valahol értem ezt a magasság problémát de a hazudozás része nevetséges. Úgyis látszik.
2019. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát, én 157 cm vagyok, és nagyon szeretem a magas férfiakat. Nálam a magasság annyira szexis, hogy az arc meg a testalkat másodlagos mellette.


Apukám 187 cm, a munkám miatt meg régen rengeteget voltam modellek közt. Úgyhogy tudom, mi a magas, és kb. milyen magasságnak meddig érek. 2 centi nem sok, kelés után amúgy is egy centivel magasabb vagy.


Amúgy meg nem az szexis, ha valaki azt mondja, 185 centi, ha mellette 178 igazából, hanem az, ha látom, hogy szép nagy ember.

2019. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zavarja az alacsonyságuk
2019. ápr. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!