Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire tudtok, nyugodtak,...

Ti mennyire tudtok, nyugodtak, higgadtak maradni?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú, de röviden. Lehet azért is mert meditálok, és jógázok is. Sokaknál látom, hogy nem tudják kezelni az életben kialakult helyzeteket. Kedvesen lekezelni a konfliktusokat. Sokszor mondják, hogy lehet kedves, és ilyen leszedált, amikor nem értem miért nem lehet megbeszélni a dolgokat. Rengeteg konfliktus van amit meg lehetne beszélni ilyen pl a munkahely, lakótársak. Olyan helyen vagyok most ahová pl gyakran elég betegen jönnek be emberek, vhogy nem tudom magam felidegesíteni pl pl amiatt mert betegek elfordulni tőlük. Valahogy pozitívan állok ahhoz, hogy ez van. Ezekkel mások miért nem így van?

2019. ápr. 25. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert sokan stresszesek.
2019. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég higgadt típus vagyok. Ha nagy ritkán felkapom a vizet, akkor is tudatosan beszélek és cselekszem.
2019. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokszor ez láncreakció szerü, ezért is fontos, hogy kivel hogyan viselkedünk.


Ha pl A ember bal lábbal kelt vagy stresszes és így áll B emerhez, ezzel mérgezheti őt is és B ember így áll C emberhez.


Ha A ember kedves B emberrel, akkor talán ő is az lesz C-hez.


***


Sokszor van, hogy olyan dolgokért vesz elő mást az ember, amit igazából magában kéne leküzdeni vagy mással.


Pl egyszerű eset; felhívsz valakit telefonon délután egykor - két csengés után felveszi és beleordít a telefonba, hogy mit akarsz. Mert épp sok a dolga. De nem nagyon tehetsz te az aktuális idegességéről, mégis Veled ordít.


***


Sokszor a helytelen étkezés, be nem vitt szükséges folyadékmennyiség és kevés mozgás is tehet róla, illetve a ki nem adott érzelem.


---


Ha stresszes vagyok, én próbálom a kiváltó okot lerendezni vagy azzal megtárgyalni, aki kiváltotta és nem nagyon mutatni a környezetemnek.

2019. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Nagyon. Néha túlságosan is, amivel még jobban idegesítem a körülöttem élőket. Amúgy én is jógázok bár a természetem alapból ilyen nyugodt.
2019. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy fel idegesítenél hogy szét akarnám verni a fejed akkor sem tudnád megmondani rólam, hogy ideges vagyok. Mindig igyekszem nyugodt maradni. Aki nem képes uralkodni magán az kezelésre szorul szerintem. Fel fordul a gyomrom az olyan emberektől akik minden apróság miatt felemelik a hangjukat vagy kezet emelnek valakire.
2019. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is eléggé nyugodt ember vagyok, csak 1-2 emberke és a tőlük származó beszólás dudja kihozni belőlem azt hogy igazán folhuzanak engem. De ez csak a munkahelyen van.

Azon vagyok hogy az ilyen rossz emberektől való kellemetlen szavakat ne haljam meg.

Rem sikerül.

2019. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!