Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Masszőrnél teljesen le kell...

Masszőrnél teljesen le kell vetkőzni vagy alsónadrág maradhat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van törölköző elvileg, de még nem voltam és el akarok járni, állítólag jó hatással van az emberekre, de elég szégyenlős vagyok.

2019. ápr. 26. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne csak én lány vagyok, sajnod a melltartót tuti le kell venni egy hátmasszázshoz
2019. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Maradt az alsónemű mikor én voltam. Én egy kis sortszerű alsót vettem fel, így kevésbé volt kellemetlen, mivel én is szégyenlős természet vagyok.

Szintén lány

2019. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ lesz-e happy ending.
2019. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én meztelenre szoktam vetkőzni, de ki hogy akarja vagy mennyire szégyenlős.

Alsónadrágban is megmasszíroznak, sőt, van amikor a masszőr jön zavarba a meztelenségtől.

Szóval ez mindkét fél megegyezésén múlik. 😊

2019. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én meztelenre vetkőzök de kapok egy kis törölközőt
2019. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szólt a masszőr, hogy nyugodtan vegyem le az alsót. Kicsit kellemetlenül éreztem magam, zavarba jöttem.
2019. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első alkalommal megkérdeztem hogy levehetem e

Azóta meztelenül masziroz

2019. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves #1!


Keress meg, és megoldjuk. Vagy hasra fekszel melltartóban, és én kikapcsolom és segítek kibújni, vagy kimegyek kezet mosni, amíg leveszed, és hason fekve vársz. Egyik esetben sem fogom látni a melledet, csak a hátadat. Elég sok nőnek masszíroztam már a hátát úgy, hogy a többségüknek nem láttam a mellét.

2019. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!