Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tetoválás idővel "kisimul"?

A tetoválás idővel "kisimul"?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel voltam tetováltatni egy egyszerű szimbólumot (kb 3 vonalból meg egy karikából áll) és a probléma, hogy helyenként elég göröngyös, mintha nem lenne egyenes.

A csaj, aki csinálta, azt mondta, hogy ez természetes, egyrészt azért mert már alapból voltak hegek a karomon, így nehezebb volt egyenes vonalat húzni, másrészt mert a friss seb miatt kicsit meg van duzzadva helyenként a bőr, de ez majd néhány napon belül begyógyul és kisimul.


Ez igaz?


2019. ápr. 27. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Dehogy tudtál tetováltatni valakivel, akinek nem bízol a szavában?
2019. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vállamon levő 1998ban készített tetkó a mai napig kicsit "domborműves". De engem nem zavar. Viszont lehet, hogy igaza van, és valóban ki fog simulni. Most már szintetikus festéket használnak. Az enyém még növényi eredetűvel készült.
2019. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bőröd pont olyan lesz, mint előtte volt, csak most már festékesen. Nagyjából hasonló jelenség zajlik le, mint egy horzsolásnál, csak a sok picike seb amit a tű ejtett, nem varasodik látványosan. Kell neki egy kis idő és rendes ápolás, hogy meggyógyulnjon. Remélem elmondta a tetováló, hogyan kell kezelni egy friss tetkót, sok múlik rajta hosszú távon.
2019. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Te a Petőfi rádió logóját tetováltattad?
2019. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen, most még ilyen. Utána elkezd viszketni, hamlani, de 2-3 hét múlva olyan lesz, mint a bőröd.


1 valamire figyelj! A fóliát már leveheted, ha még fent van, ne rohadjon be a sebed az izzadságba és fertőződjön el!

Sokan napokig, hetekig hordják a budos fóliát... Nem tesz jót. Ha nem is cseszed szét a bőröd de hamarabb kifakul, esetleg tényleg göröngyös marad.

Nekem az első tetkóm egy egész lábszáras, tarka tetoválás volt. A tetkós már 6 órával a elkészülés után levetette velem, onnantól csak figyelni kell h ne száradjon ki, áztatni nem szabad, csak 1 pötty bepantennel vékonyan megkenni.

2019. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!