Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rosszakaró embereket hogyan...

A rosszakaró embereket hogyan lehet a jobb útra terelni?

Figyelt kérdés

Van egy ember akivel minden hétköznap 6 órát vagyok egy helységben, folyton kritizál mindenkit és nem építő jellegű kritikák, hanem bunkó beszólások. Sose a saját dolgával foglalkozik, a mi jó munkánkra tesz rossz megjegyzéseket,

van 1 film amit már nagyon vártam és elspoilerezi, egyszóval egy undok ember. Sosem tettem semmi rosszat ellene, sosem ártottam neki, akkor miért viselkedik így? Hogyan lehet kibillenteni ebből az undokságból vagy megállítani hogy azt a sok agresszív, sértő, idegesítő hülyeséget ugassa?



2019. ápr. 27. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Füldugóval.
2019. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen.
2019. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen embernek kívülről nem lehet segíteni. Vagy történik vele valami, aminek hatására, ráeszmél, milyen, és 180 fokos fordulatot hoz az életében, vagy ilyen marad mindig.

Ha te mondanál valamit, biztosan támadásnak venné. Ha van az életében olyan ember, akitől elfogadja a kritikát, akkor maximum ő lehet rá hatással, de az is lehet, hogy ők ezt az oldalát nem kapják, mert ez csak a munkában van... összetett probléma nagyon.

Én egy hasonló emberrel vagyok egy irodában. Csak felszínes dolgokról beszélünk: időjárás, milyen hétvégénk volt, stb. Ha rákezd a sopánkodásra, kimegyek az irodából. Egy büdös szó nélkül. Persze valamilyen tennivalónak álcázom: kiviszek egy köteg papírt, vagy elmegyek a poharammal vízért. Most már ritkábban kezd bele a műsorába, mert sokszor félbeszakítom, és ezt szerintem nem élvezi. Egyszerűen rossz hallgatóság vagyok.

2019. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segíteni ne akarj neki,csak magadat fogod tönkretenni teljesen.Totálisan ignorálni kell,ha nem adsz neki játékot,nem tud mivel játsszani.Akkor majd elkezd hisztizni,szóval erre készülj fel,aztán feladja.
2019. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!