Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van, aki fiatal kori lustaságg...

Van, aki fiatal kori lustasággal elrontotta teljesen az életét, pedig jóval többre is képes lett volna?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ühüm. Ha nem cseszem el a tanulmányaim, már rég sokkal előrébb lehetnék.

Mondjuk nem fullosan csak lustaság volt, hanem a depresszió is földhöz vert, meg a körülményeim, de így utólag nem fogadom el kifogásnak a magam számára. Hülye voltam és kész.

2019. ápr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Hány éves vagy most ?

Sztem ha nincsen gyerek meg ilyenek akkor sose késő semmi...

2019. ápr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 26 éves vagyok. Depresszió, lustaság, és motiválatlanság miatt csesztem el egy informatikus karriert, pedig jó fejem lett volna hozzá. A diploma megvan, de nem igazán boldogulok. Bár sokszor a feladatok miatti szorongás gátolt meg. Illetve a félelem az otthonról elköltözéstől.
2019. ápr. 28. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, stressz, betegség miatt
2019. ápr. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nincs veszve.



Én kishitűség és rossz tanulási módszerek miatt mentem büfészakra, mert arra éreztem magam képesnek...

Tavaly nyáron autodidakta kezdtem el tanulni a programozást, jelenleg már OKJ-ra is járok.

Tegnap suli volt, utána még több órát csinálgattam egy programomat, most épp reggelizem a mai suli előtt.

Én azért nem vagyok benne biztos, hogy sikerül is ezzel elhelyezkednem, főleg, ha kitör közben a válság.

Már most jelentkezgetek cégekhez mit veszíthetek alapon, az állásinterjúból maximum tanulok, ha meg felvesznek de próbaidőben el is bocsátanak, akkor maximum ugyanott fogok tartani, mint most. Ugyanakkor kevés álláshirdetés van, amire jelentkezhetek és nagyon kevés helyről reagálnak.



Szóval ha szeretnéd még ezt (ha nem, az is más), kezdd el autodidakta módon felfrissíteni a tanulmányokat, gyakorolni, biztos sikerülhet még az elhelyezkedés.



Az otthonról elköltözéstől én is félnék, ismerve magamat. Megszokott környezet, rutin, ősök....

Nálam haláleset oldotta meg az önállósodást. :( Mostmár csak el kellene adni a lakást, mert rossz helyen van, de most, a szélsőségesen magas árak időszaka alatt talán elkelne.

2019. ápr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, jelen.


(Te még rohadtul nem csúsztál le semmiről, 26 évesen informatikai diplomával semmi más dolgod nincs mit elkezdeni dolgozni a szakmában, pár év és karriered van, feltéve ha tényleg van eszed hozzá, nem csak mondod)

2019. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Gyerekként hülyéskedtem az öltözőben egy rúdon, fejreestem és epilepsziás lettem

2019. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor no para :D

Én 23 éves vagyok egy rossz (tiszta kettes) érettségivel amiből amúgy se lett volna jobb...utána egy szakma amihez nem értek.

Ebből hoztam ki egy Svájci állást (húsipar) és forintra átszámolva kicsivel több mint 1 milliós fizetést.

Mondjuk nem szeretném egész életemben ezt csinálni és/vagy ha ezt abbahagyom akkor mihez kezdek arról fogalmam sincs...

2019. ápr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!