Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy akik...

Miért van az, hogy akik sátánistának vallják magukat, vagy közösségi oldalakon beleírják a nevükbe, hogy 666, azoknak fogalmuk sincs a Black Metal-ról?

Figyelt kérdés
Mikor egy ilyentől megkérdezem, milyen zenéket hallgat, egyből jön a válasz, hogy Lil Peep, xxxtentacion meg hasonlók. Ha meg egy ilyen zenét mutatok nekik, akkor persze jön, hogy mi ez a sz*r, meg hogy ez nem is zene. Látják az interneten, hogy sátán meg hogy 666, és már egyből antikrisztusnak hiszik magukat, mikor fogalmuk sincs semmiről. Ez miért van?
2019. ápr. 28. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező a sátánistáknak black metalt hallgatni, és a black metalosoknak sem muszáj sátánistának lenni, nem értem, hol az összefüggés.

Az exem is black metalt hallgatott többnyire, de semmi köze nem volt a sátánistákhoz.

Sőt, még én is hallgatok néha ilyesmit (nem írok előadót, mert belekötnek), bár mostanában nagyon ritkán, mégis közöm nincsen semmilyen szektához.

2019. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kettőnek nincs köze egymáshoz.
2019. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a keresztények is csak zsoltárokat hallgatnak?
2019. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy kötelező, csak azt hittem ha legalább valaki már annak vallja magát, akkor legalább valami ahhoz kapcsolódó zenét is hallgat. De így csak ok nélkül csinálják ezt, mert megtetszett nekik. És igen, tudom, hogy a legtöbb black metal banda nem is volt sátánista. Ez a kérdés onnan jött, hogy leginkább akik ezt csinálják, azok a zenéikből szedik ezeket, mikor semmi komoly sátánista tartalom nincs is bennük, csak ez a "menő". Például ott a ghost maine, ők rap zenét csinálnak, semmi sátánistát nem is találtam a zenéikben, csak a videó végén bejön egy pentagram, és ettől már mindenki sátánistának hiszi magát aki meghallgatja
2019. ápr. 28. 22:20
 5/9 Clay Morrow ***** válasza:
44%
Idióta tinik, nem kell logikát keresni benne, sem felhúzni magad, elfelejteni, tovább lépni :)
2019. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem pont az a pózerkedés, hogy tetszik a rockzene, akkor beöltözöm feketébe. Nekem mindig az tűnik őszintébb érdeklődésnek, ha valaki nem akarja tudatni a világgal, mit hallgat.
2019. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Clay Morrow ***** válasza:
100%

# 6


Nem azért járok mára már full feketében, hogy lássa mindenki mekkora rocker és metalhead vagyok, hanem azért mert ezt szeretem, ezt szoktam meg, sokkal elegánsabb és imponálóbb a saját szememnek, mint a többi más összeállítás.

2019. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem a bm bandák sem igazán sátánisták, vagy max az 5%uk kb. Ha te pedig így gondolkozol, akkor te vagy a pozer. Nagyon csőlátású embernek tűnsz, az alapján amit leírtál.
2019. máj. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=oGPKvtW9rDg

És olyankor mi van ha én ezt hallgatom?

2019. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!