Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért néznek...

Az emberek miért néznek furcsán azokra a párokra akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyen emberek ahhoz a befásult dologhoz ragaszkodnak hogy minden nőnek kötelező szülni, és minden férfinek kötelező gyereket csinálni. Szerintem főleg a nőket éri az a piszkálás hogy ,,miért nem akarsz gyereket?” Ha egy nő nem akar szülni, már el van hordva mindennek. A gyerek vállalás nem csupa rózsaszín felhős álomvilág hanem teher és gond.

Nem való mindenkinek.

2019. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű.. az emberek rácsodálkoznak azokra a dolgokra amik számukra amúgy egyértelmű, de másokat nem érdekel
2019. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek arra vannak beprogramozva,hogy ha nem szaporodsz,akkor egy értéktelen ember vagy. Nem a fajfenntartás az élet lényege,nem kötelező megfelelni másoknak.
2019. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Mert az ember mindenre furcsán néz, ami nem illik bele a világképébe. Ha kicsit intelligensebb, akkor felméri, hogy nem csak az ő normái léteznek, vagy legalább palástolja, amit gondol.

Magam részéről teljesen megértem, ha valaki nem akarja magát ennek alávetni, mert aki szerint a gyerek csak móka kacagás, az hazudik. Sok öröm és sok gond, és szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy kér-e belőle, megéri-e neki. Mindazonáltal ha a másik szinte kérkedve a képembe tolja, hogy neki nincs és nem akar, én meg micsoda hülye vagyok a nagy hasammal, azt nagyon komolyan elküldöm a búsba. Ahogy elküldtem a "mikor jön már a baba?" néniket is, amíg nem tudtam teherbe esni. Jó lenne, ha az lenne az alap, hogy nem dumálunk bele mások döntéseibe.

2019. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy azokra nem néznek furcsán akik leszülnek egy-két gyereket utána meg atpasszoljak másnak a háztartást, a gyermeknevelést hogy ők nyugodtan mobilozzanak,pihengessenek.Az se baj ha a 72 éves nagynéni az áldozat.Csak ne kelljen egyedül maradni a gyerekekkel,felelősséget vállalni. Tudok ilyen esetet is a férj mindezt fizeti,nem szól semmit.A másik ember meg aki kapar munka után és nehezen tálal,a jobb jövő reményében még képezi magát az ingyenélő, lusta,stb.Pedig lehet többet tesz mint az előző.
2019. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Mert teli van az ország a hirdetéssekkel, hogy most aztán mennyi szükséges, és megéri a gyerektervezés, és hogy ez egy kihagyhatatlan ajánlat, amit mindenkinek ki kell használnia, és ez mindenkinek milyen jót fog okozni.

Ezért furcsállják azt, aki nem él a lehetőséggel.

2019. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk szülés után 4 napig élt a fiúnk... Megmondtam a férjemnek hogy soha többé nem akarok terhes lenni... Ő nem akar örökbefogadni így a gyerek kérdést lezártuk... Nem hogy az emberek a saját családom is akkora tapló hogy állandóan cseszegetnek a na mikor jön már a gyerek... Amikor mondom hogy száljanak le a témáról nem lesz gyerek annyi a válasz hogy jajj másnak is meghalt a gyereke még is szült utána... Komolyan érthetetlen hogy lehetnek ilyen taplók az emberek... Erről az idióta reklámról ne is beszéljünk a csapból is ez folyik... A kedves kormány az egészségügyet tegye rendbe... Akkor nem halna meg ennyi ember
2019. máj. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert intoleránsak.
2019. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!