Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még itt olyan akinek csak...

Van még itt olyan akinek csak rossz dolgok történnek az életében?

Figyelt kérdés
Én nagyon magányosnak és üresnek érzem magam,nincsenek igaz barátaim nincs akivel beszélhetnék,ráadásul kapcsolatomnak is vége átvertek. Úgy érzem nincs értelme élnem..össze tudom számolni hányszor voltam igazán boldog. Mindig csak a rossz jön az életemben,a jó dolgok 1-2 naposak. Mindig csak a rossz.. Mindig azt a kérdést teszem fel magamnak "Lesz-e még szép napom"? Mások olyan boldogak,boldog párkapcsolatban élnek,aztán magamra nézek..Ki érez hasonlóan?

#csalodas-fájdalom
2019. ápr. 29. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Én már hozzászoktam a rossz dolgokhoz. Ahhoz is,hogy sose leszek már boldog.
2019. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elmúlt pár évem nekem is ilyesmi.


Az a baj, hogy olyan sok rossz döntésem van és olyan szinten nem sikerül semmit se elérnem, bárhogy is próbálom, hogy lassan már nem tudok hinni, bízni.

2019. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, de ezt csak magamnak koszonhetem, nem pedig valami kozmikus igazságtalanságnak.

Tenni akarok ellene, és tenni is fogok, csak fogalmam sincs hogy hogy kezdjek bele.

2019. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos ebből kell kihoznunk a legtöbbet.
2019. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát bocs de olyan nincs hogy valakivel csakis rossz dolgok történnek. Max. olyan, hogy valamiért a rosszakat hozod ki/látod ki belőle. Nem az önsajnálat kell, hanem tenni akarás, aktivizálódás, és lesznek barátok, szép élmények.
2019. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!