Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltak! Hogy viselitek...

Introvertáltak! Hogy viselitek ezeket?

Figyelt kérdés
Ako introvertált és főleg a lányokra gondolok, mivel az érdekelne, hogy ti hogy vészelitek át a fodrásznál, kozmetikisnál, adott esetben körmösnél töltött időt? Nem vagyok egy cicababa, igyekszem minél kevesebbszer látogatni ezeket a helyeket, de néha kell és lelkiekben mindig rá kell készülnöm. Általában értelmetlen csacsogást kell folytatni vagy csöndben vagyok és az élettörténeteiket zúdítják rám. Persze nem jó teljes kussban ülni, de ûgy le tudnak szívni :D alapvetően persze szeretek beszélgetni ha olyan a téma..

2019. ápr. 29. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem házhoz jön a fodrász :-D Mondjuk ő is tud beszélni de gyorsan levágja nemigen valaszolok aztan már megy is.
2019. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Akinek már egy fodrász vagy kozmetika is gond, az már orvosi eset!

És ezt segítő szándékkal írom, nem sértegetésként!


Nem a Gyakorin kéne írogatni, hanem keresni kéne egy dokit.

2019. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

És mit szólna a pszichológus, ha beállítana, hogy "nem szeretek beszélgetni a fodrásszal"?

Gondolkozz is kicsit, mielőtt kinyitod a szád.

2019. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen megértelek, én is introvertált vagyok azt hiszem, mindig is az voltam de már nagyon kellemetlennek érzem mert sokan "divatból" azok azt vettem észre :D engem is nagyon lefáraszt ha valaki sokat csacsog, ki kell bírni. Nekem főnököm ilyen szóval hidd el rosszabb a helyzetem :D kb minden nap hallgathatom...
2019. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj a fodrásznál hogy nem tudsz okosan bólogatni. Kell beszélni. Úgy szoktam megoldási, hogy elkezd beszélni és ha már ismétli magát akkor kérdezek valami nagyon butát. Ez atlenditi a holtponton...
2019. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

#2 nem is érted a problémát



engem azért zavarnak az ilyen csacsogások meg a smalltalkok, mert mikor a fodrásznál ülök, vagy utazom vagy a napi dolgaimat intézem (pl bevásárlás), olyankor én kb alfában vagyok, autopilótán. ilyenkor egyszerűen nem esik jól kommunikálni. de bunkó se akarok lenni, ezért válaszolgatok, de mivel nem akarok, így sokszor sajnos bunkónak tűnök. extra energiát kell befektetnem és ez leszív. de már egyre jobban viselem pl a fodrász csacsogását (mondjuk csak kb 8 havonta járok)

2019. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes, segítőkész válaszokat.


Nem szorulok azért orvosi segítségre, mert nem akarom más (nem család vagy barát, partner) problémáit hallgatni.

2019. ápr. 29. 20:31
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Nahát, mintha csak én írtam volna ezt a kérdést. :D Pontosan így vagyok vele, és minden egyes időpontot előre utálok ezek miatt, de hát valahogy ki kell nézni.

Ami még nehezíti a dolgot számomra, az az, hogy a magánéletemről nem szeretek fecsegni, nem nézek tévét, nem olvasok újságot, így a sztárokról, legfrissebb politikai helyzetekről, és bármiféle média szarságról fingom sincsen, tehát ezekről sem tudok velük beszélgetni.

Szerencsére a körmösömnek jó beszélőkéje van, így ő fossa a szót, én meg jó hallgatóság vagyok. Esetleg tudok vele beszélni, ha csodával határos módon olyan témát dob fel, ami engem is érdekel (10-ből 1 alkalom kb.).

A fodrászom pedig hála az égnek olyasmi lehet, mint én. Megkérdezi éppen mit óhajtok, beszélünk 3 mondatot az időjárásról, aztán csendben vagyunk, ha ciki, ha nem.


Szóval jelenleg elvagyok, de ha bármikor nyílna a városomban egy szépségszalon, ahol csak siket alkalmazottak lennének, azonnal váltanék. :D

2019. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy ez a gond, hogy ezek a dolgok akkora energiát vesznek el, hogy ìgy majdhogynem azokra nem jut, akikre szeretném, mert addigra kicsinálnak. Mondjuk tudom ez fejleszthető, hogy úgymond kizárd a elmédből.
2019. ápr. 29. 20:36
 10/16 A kérdező kommentje:

:D pacsi!

Na az meg a másik, hogy minek teregessem ki másnak a magánéletem..közeli emberek tudják, amit kell meg én is róluk. Feláll a hátamon a szőr az ilyen kényszeres miújságoktól..

2019. ápr. 29. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!