Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is aki fiatalon...

Van más is aki fiatalon nagyon extrovertált volt aztán teljesen introvertált lett?

Figyelt kérdés
Neha nem is hiszem el milyen voltam fiatalon....189 fokos fordulatot vett a személyiségem. Néha aggaszt, mert túl zárkózott vagyok, egyre kevésbé viselek embert magam körül...
2019. ápr. 29. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Te vagy egyedül.
2019. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, én
2019. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is :/
2019. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en is:/ bar en vagynek az emberi tarsasagra, de nagyon csendes lettem, pedig evekkel ezelott egyaltalan nem igy volt:/
2019. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan 14-15 éves koromig nagyon elvoltam, sokat dumálgattam emberek között, csak úgy. Persze nem biztos, hogy értelmes dolgokat dumáltam. Aztán teljesen átcsapott az egész az ellentétébe, amiben az iskolaváltásnak (általánosból elballagás) nagy szerepe lehetett.

Kérdező, nálad mikor állt be ez a változás? Történt akkor valami esetleg az életedben?

2019. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyire fiatalon? Nagyon kicsi koromban igaz volt, aztán 13-14 éves koromban kezdett változni a dolog, és 16-17 évesen már abszolút nem volt kapcsolatom a körülöttem levőkkel, alap köszönést és ilyesmit leszámítva. Hogy miért, azt nem tudom, de a serdülőkorral összefügghet valahogy.
2019. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mondjuk gyanítom hogy a párom halála miatt is, de igazából már vele/mellette is inkabb csendesebb voltam. De mindig tarsasag vett korul korabban, szerettem a gyerekeim baratait, összejártunk a szülőkkel. Most meg már akkor rosszul érzem magam ha vki odajön beszélgetni hozzam vagy a munkahelyen nem ebédelhetek egyedül.

Szeretnék változtatni de nem megy :-(

2019. ápr. 29. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában introvertáltabb voltam mindíg.Aztán 14-18 éves koromban teljesen megváltoztam, utána begubóztam újra, szerintem azért, mert ismét nem járok társaságba.
2019. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én eleve ambivertált vagyok, azonban a hitem kezd meginogni ebben az introvertált-ambivertált beskatulyázásban.

Az ember olyanná válik, ahogy bánnak vele, és olyan természetű lesz egy közösségben, ahogy érzi magát.

Ugyanaz az ember lehet nagyon nyitott és akár hangos is egy olyan közösségben, ahol befogadják, jól érzi magát és kiteljesedhet, ugyanakkor egy másikban lehet kifejezetten visszahúzódó és csendes, mert levegőnek nézik, és eleve nem mernek vagy nem akarnak vele kommunikációt kezdeményezni.

Én pont ilyen ember vagyok. Nagyban függ a körülöttem lévő emberektől, hogy hogyan viselkedek.

Az biztos, hogy falnak mennék, ha egész életemben egyedül, négy fal közé lennék láncolva, de ugyanakkor gyakran jól el vagyok egyedül is. Frusztrál, ha akkor is ugrálnak körülöttem az emberek, ha én nem akarom, ugyanakkor imádom a kalandokat és az új, váratlan dolgokat.

Voltak olyan szakaszai, évei az életemnek, amikor egyik napról a másikra bizonytalanná váltam bizonyos emberek miatt, és rettegtem attól, ha csak egy idegen emberhez oda kellett mennem.

Azt sajnálom, hogy azok az emberek, akik között most vagyok, főleg ebben az időben ismertek meg, és nem tudják megérteni, hogy már rég más vagyok: sokkal nyitottabb és magabiztosabb.

2019. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!