Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is megnyugtat a vezetés?

Titeket is megnyugtat a vezetés?

Figyelt kérdés
Engem nagyon kikapcsol, de vajon miért? Milyen biológiai folyamat mehet végbe autóvezetés közben?
2019. ápr. 29. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem káromkodsz vezetés közben, nem is figyelsz a forgalomra eléggé."


:D

2019. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem, inkább stresszes. Folyton attól félek hogy a semmiből berohan elém egy kisgyerek.
2019. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha hangosan szól a zene és lehet haladni nem tökölnek előttem.

Dugóban seperc alatt 220 lesz a vernyomasom :-D

2019. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem megy minden simán az engem is felhúz, de most az esemenymentes vezetesekre gondolok.
2019. ápr. 29. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok ezzel én is, nagyon szeretek vezetni de komolyan, nem is értik páran mi benne a jó? engem is ki kapcsol,egyszerűen a bajok is meg szűnnek,így jelen állás szerint sofőr leszek és be járom Észak,Kelet, Dél, Nyugatot is szóval az egész világot meg próbálom :-)

21F

2019. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem 2 órától hosszabb út már nem nyugtató, hanem unalmas és alig várom hogy odaerjek, úgyhogy sofőr az nem leszek :D
2019. ápr. 29. 22:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert koncentrálni kell, leköti a figyelmet.

Oktató mellett engem kikapcsolt ezért.



Egyedül rettegek, hogy vagy meghalok, vagy börtönbe kerülök, nem is való nekem a vezetés ezért. :(

2019. ápr. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is pont erre gondoltam, hogy mivel nem gondolsz semmire, csak a vezetésre, eltereli a figyelmet.


Nekem is szoktak felelmeim lenni, de amikor vezetek soha, csak ha kívülállóként szemlelem az egészet, hogy milyen veszélyes dolog is. Egyik labad a sírban, masik a börtönben.

2019. ápr. 30. 06:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem autopalyan ugy megnyugtatott multkor hogy szunditottam is egy kicsit
2019. ápr. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is megnyugtat. Olyan lehet ez mint a meditácio, ott is az a lényeg, hogy kiürítsd a gondolatoktól a fejed. És azt sem érdemes hosszan csinálni. 20 perc és rendben vagyok.
2019. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!