Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan halnátok meg inkább?

Hogyan halnátok meg inkább?

Figyelt kérdés

Természetes halállal, vagy más keze/katasztrófa által?


Bele kell gondolni, hogy egy természetes halál fájdalmasabb, hosszadalmasabb lehet sok szenvedéssel, egy betegséggel például. Egy golyó, karambol gyorsabb, kevesebb kínnal.


2019. ápr. 29. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Minél gyorsabban, fájdalom mentesen.
2019. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az a lényeg, hogy ne legyen hirtelen, de ne is szenvedjek sokat. A lényeg, hogy tisztában legyek vele, hogy hamarosan meghalok és átérezhessem.
2019. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Legjobban annak örülnék, már ha lehet neki örülni, ha alvás közben halnék meg fájdalom nélkül. De ha mondjuk a természetes halál az egy tüdőrák aminek a végén már a tüdőmet köpködöm ki a más keze általi pedig egy golyó a fejbe, akkor az utóbbit választanám.
2019. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fiatalon szeretnék és ha lehet hirtelen. Szóval ha valaki agyonlö vagy ilyesmi nem bànom. A lényeg szenvedni nem akarok. Megöregedni se. Szörnyü lehet 80-90 évesen pelenkàban beszrva behugyozva vàrni a halàlt. Kösz nem.
2019. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Addig éljek,amíg tiszta a tudatom és el tudom látni magam. Leginkább mondjuk 80x évesen elmennék túrázni, gyors szívroham vagy embólia, és a vadak tűntessék el a hullámat. :D
2019. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy alvásnál halnék meg. Fájdalommentes
2019. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem nagyon tudom, majd a sors el dönti hogyan lesz.
2019. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minél gyorsabban és fájdalommentesebben. De hát nem ártottam annyira senkinek se, hogy hirtelen fejbe lőjön, szóval ez nem hiszem, hogy összejönne. Amikor öngyilkossági terveket készítettem, a megfagyás tűnt a legjobb ötletnek. Eredeti tervem szerint az orosz Kara-tengerben fagytam volna meg egy pár perc alatt. De oda bonyolult eljutni, szerintem télen Magyarországon is kivitelezhető.

Ha mondjuk megtámadnának, vagy betörnének hozzánk, és a támadó azzal fenyegetőzne, hogy megöl, még könyörögnék is neki, hogy tegye meg. Az egyetlen más keze általi halál, amit nem szeretnék, az a terrortámadás. Gyors halál lehetne, de annyira utálom azokat a kis g..ciket, hogy én nem akarok egy lenni az áldozataik közül, nehogymár még nekik is jó legyen.

2019. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!