Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok azon stresszel...

Ti is szoktatok azon stresszelni, hogy nem elég jó képeket töltötök fel magatokról a közösségi oldalakra? 20/F

Figyelt kérdés
Feltöltök egy képet kb úgy 2-3 havonta, majd letörlöm, mert később már úgy gondolom, hogy az nem elég "jó". Ez valamilyen megfelelési kényszer? Csak én vagyok így ezzel?

2019. ápr. 29. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gáz :P Nyilván ne a szemétdomb közepén fotózkodj de ilyeneken stresszelni.... 17l
2019. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen, megfelelési kényszer. Nem, nem csak te vagy így ezzel - de ebből nem az következik, hogy akkor nincs is semmi baj veled, hanem az, hogy sokakkal baj van manapság.
2019. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mivel nem töltögetek fel képeket. Legalábbis magamról nem. Minek? :D
2019. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem töltök fel egyet sem, szerintem semmi értelme, régebben én is voltam így, szerintem megfelelési kényszer.

21F

2019. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam fotogénnek, utálom, ha bárki is csak úgy lefényképezni, de, ha felkerül Facebookra egy kép, akkor azért, mert tetszik nekem. Nem rémlik, hogy utólag letöröltem volna bármit is.

N

2019. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha valami kötelesség lenne képeket feltölteni, borzasztó. Ha nincsenek jó képek, miért posztolgatsz rendszeresen, minek?

Èn akkor töltök fel, amikor valami megosztanivalóm van online, vagy van egy jó kép, amit érdemes közzétenni.

Máskülönben ha senki sem kíváncsi képeidre, minek feltölteni...

2019. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy nem jók a képeim, szépnek se tartom magam, de másik igen, mégis azt hiszem, hogy nekem rosszabb képeim vannak fent, mint más lányoknak.
2019. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hányinger, ami a világban megy.

Próbálj már meg elszakadni a média nyomásától. Nem zavar, hogy ennyire nem vagy ura saját magadnak? Komolyan ez a fontos?

2019. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem olyan képeket töltök fel amikor a szobában ülök a fal előtt. Ha elutazok valahová, külfödre, fesztiválra vagy valami olyan helyre amiről úgy gondolom érdemes megosztani az ismerőseimmel, akkor feltöltök egy képet, de 10/1 ha jól sikerül.
2019. ápr. 30. 12:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért érdemes megosztani az ismerőseiddel, hogy hol voltál?
2019. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!