Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kamuzik ilyen orbitális...

Miért kamuzik ilyen orbitális hülyeségeket egy felnőtt ember?

Figyelt kérdés
Van egy új munkatársam, aki nagyon jó fej meg segítőkész, jó a humora is, de néha olyan meredek dolgokat állít, ami tutira nem lehet igaz. Ezt már több kollégával is beszéltük, szóval miért kamuzik valaki ilyen lehetelenségeket, mint pl. neki 60 kg-os pitbullja volt, meg Amerikából hozatott be magának autót, de elloptak tőle mert nagyon tetszett a helyi “maffiózónak” meg ilyenek....
2019. ápr. 30. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretne érdekesnek, izgalmasnak tűnni. Szeretetre, elismerésre, elfogadásra vágyik. Az igazi életét nem tartja elég jónak, saját magát elég szerethetőnek... hát kreál sztorikat, amiktől több sikert remél. Szomorú, de pont ezzel riasztja el magától az embereket.
2019. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A sógorom dettó ilyen. Jó fej, de simán kirí ha a fele sem igaz annak amit elmesél. Valami alapja általában van a történeteknek, de szeret nagyítani, bolhából elefántot csinálni, mert úgy érdekesebb.

A negatív dolgokat horrorisztikussá varázsolja, a vicces eseteket is feltupírozza hogy még viccesebb legyen.

Sokszor azt gondolom el is hiszi hogy az úgy volt.

Valóban az lehet, hogy alapvetően szürke az élete, és kiszínezi magának. Adrenalint növel, ha mások elcsodálkoznak a sztorijain, vagy jót nevetnek.

2019. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Túloz, kiszínezni. Van ilyen. Vagy csak simán szeret mesélni, vagy nem elégedett valamivel és így akar kitűnni.

A mi bull típusú keverékünk majdnem 40 kg :) A 60 tényleg durva. De talán nem szó szerint értette, csak érzékeltetni akarta, hogy mennyire nagy.

Autót meg miért ne hozathatna be Amerikából? Van, aki hajót hozat be. Vagy miért ne lophatnék el? Az tényleg meredek, hogy tudja is, hogy ki lopta el :D

Az ilyenekkel az a baj, hogy már azt sem hiszi el neki az ember, ami egyébként tényleg igaz :D

2019. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek szerintem pszichés betegek és nem is kevesen vannak.
2019. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit én ismerek, annak konkrét mentális betegsége van. Persze kezeletlen. Szerintem ő elhiszi, amit mond. Nem tudja sokszor megkülönböztetni a valóságot és a kitalációkat. De aztán rájön valami, és teljesen tiszta pillanataiban elmondja egy-két dologról, hogy nem is úgy volt, ahogyan korábban mondta.
2019. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, mindnekinek ment a zöldpacsi! :)

Persze, lehet behozni Amerikából autót, nem arról van szó, hanem hogy pont annak a pasasnak kellett volna, akinek 4 új Mercedes all a garázsban? :D Csak pont ahogy valaki írta, hogy ezekkel a kis kamukkal annyira elkedvetlenít néha a haverkodastol, pedig jó arc lenne.

2019. ápr. 30. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:

@14:28


Én is hallottam ilyen emberről, aki a házasságáról mesélt, meg a gyerekéről, meg a hawaii nászútról, amiket a fickó anyjának az egyik barátnője is hallott, és hát kíváncsiságból rákérdezett nála. Így derült ki hogy a fickónak nincs is gyereke és házas se volt soha.

2019. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha eleve tényleg van négy új Mercije, és te meg is győződtél róla, akkor simán belefér, amiket mesél. Honnan van neki négy új Mercédese? Láttad is? Ha igen, akkor mit csodálkozol rajta, hogy Amerikából hozatott autót, és akkora kutyája van, mint egy ház? :)) Akár még igaz is lehet, nem? DE!:)
2019. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jajj, 8-as válaszom sztornó! Félreolvastam, bocsiii! Azt hittem, neki van 4 Mercije.

Akkor egyszerűen csak szeret nagyokat mondani. Ha jófej, akkor hagyjátok rá, vannak ilyen emberek.

2019. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes embernek akar tűnni.


Engem pont azért tartanak unalmasnak, mert átlagosan adom elő az amúgy sem túl érdekes történeteimet, csak ahogy megestek. Volt, hogy konkrétan megkaptam, hogy "színezzem ki" őket.

2019. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!