Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néz huszonévesen mindenk...

Miért néz huszonévesen mindenki max.15-nek és állandóan problémám van abból, mert iskolakerülőnek titulálnak?

Figyelt kérdés
Főleg, ha délelőtt megyek valahova...
2019. ápr. 30. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2019. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány, valamiért törölték a válaszomat...
2019. ápr. 30. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azért mert nem sminkelsz és/vagy kicsi a melled.
2019. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vékony vagyok, de nagy mellem van, meg fenekem.


Sminekelek is, de.nagyon Selena Gomez kinézetem van, akármit csinálok, tininek nétek ki...

2019. ápr. 30. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért érdekel, hogy mások mit gondolnak rólad? Mellesleg én is ilyen 15-16-nak nézek ki, sokszor furán néznek rám, mikor 10-nél később utazom a trolin (mert aznap olyan az órarendem). Nem nagyon izgat...


19F

2019. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen. Ne foglalkozz senkivel hadd gondolják amit akarnak.


Én munkába mindig régi, csatos budmill táskában járok (középsuliban is jó szolgálatot tett, már 10 éve napi használatban van és jól bírja :)), emiatt pedig méginkább diáknak néznek. Nem érdekel :D

Orvostanhallgató ismerősöm ment szemeszter végén vizsgázni, május volt, rajta pedig öltöny-nyakkendő, iskolatáska felszerelés volt.

Bement reggeliért egy kisboltba, majd fizetéskor a pénztáros jófej akart lenni és egy "sok sikert az érettségihez!" kívánságot dobott haver felé :D

Ő pedig csak annyit válaszolt rá: köszönöm. Bárcsak inkább érettségizni mennék!


:D

Örülj hogyha fiatalabbak néznek, most még idegesítő, de majd ha 10-20 évvel idősebb leszel, hálát adsz ennek az "adottság"-nak. ;)

2019. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is fiatalnak néznek nagyon, mondjuk az is vagyok, régebben én sem örültem nekem de mostmár egyre jobban örülök neki :-D mondjuk amikor meghagyom a szakálam vagy a bajuszom akkor kicsit idõsebbnek nézek ki de még akkor is van hogy el kérik a személyit :-D

Egyébként 21F vagyok, amikor meg borotválkozom akkor kb 15-16 vagyok, annyira jó érzés vissza menni az idõbe :-D

Szerintem nincs ezzel baj, ahogy írják elõttem is később nagyon fogsz örülni neki.

2019. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!