Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek a külső vagy a belső...

Nektek a külső vagy a belső számit igazán?

Figyelt kérdés
Én pl ha megkedvelek egy személyt a külseje már nem is nagyon érdekel :D persze számit azért a külső is de na..:) Kiváncsi vagyok nektek mi a véleményetek erről :D

2019. ápr. 30. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mindkettő számít. De egy átlagos külsőt nagyon feldob egy különleges belső. Viszont egy különleges külső nem dob fel egy átlagos belsőt.
2019. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Belső. Én pl abszolút a lelkébe szerettem bele a páromnak, csak egy pici arcképet láttam először róla. Azt se tudtuk a "kémia" meglesz e....én pl hiába jó a külső ha a többi nem oké akkor hidegen hagy
2019. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem számít a külső. Mert a szépség elmúlhat,megváltozhat,de a belső azaz a kedvesség stb sose múlik el.
2019. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A belső. Küllemre csak annyi, hogy valami keltse fel az érdeklődésemet. Ez lehet hangszín, mosoly/mosolygödröcskék, gesztusok, illat, tekintet, megjelenési stílus. A lelkébe/személyiségébe szeretek bele az adott nőnek. 31F
2019. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külső annyiból érdekel, hogy az azért pontosan elég kommunikációval bír a belsőről ahhoz, hogy el tudjam dönteni, hogy érdekel-e az illető, szimpatikus lehet-e, vagy kizárt.


Tehát stílus, higiénia például. Ezekból sok dologra lehet következtetni.


Szóval a belső érdekel engem is, de a belső tulajdonságok általában elég egyértelműen megjelennek a külsőn is.



Vonzalomnál meg méginkább felerősödik a külső jelentősége, de az más téma. Ott azért másfajta ösztönök is közbeszólnak, mert nem csak szimpátiát kell ébreszteni, hanem szenvedélyt, fellángolást is.


Szóval ja.

Szimpatikus embereket könnyű találni, már akár külső alapján is.

Viszonzott szerelmet nehéz.

Lelkitársat meg szinte lehetetlen.

2019. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobban a belső érdekel, az tud megfogni, külsőre csak a nő lábfeje, ami vonzó tud lenni.
2019. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 baby_berry válasza:

Igazából ha beleszeretek a "belsőbe" Akkor a külseje is megfog...


L

2019. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!