Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy csak külső...

Miért van az, hogy csak külső alapján ennyire utálják a másikat?

Figyelt kérdés

Az évfolyamomon(egyetem) van 2 csoport lány.

Egyik a csinibaba típus. Minden nap csinosak, sokat adnak a külsőre, legújabb divatra, műköröm, smink alap, miniszoknya műszempilla.


Másik csoportba meg a fura lányok vannak.

Van köztük egy metálos csaj aki bakancs-fekete cuccokba jár csak, tetovált fültágítós. Van egy raszta hippi lány aki ilyen hosszú szoknyákban meg laza cuccokban van, egy “emós” kinézetű lány zöld hajjal és fekete szemsminkben minden nap. meg van köztük pár fiúsabb lány sportos cuccokban, semmi nőiesség. És van pár ilyen művész akik azt kapnak magukra teljesen összevissza ami a kezük ügyébe kerül.


Na már most eközött a 2 “csapat” között mindig megy a konfliktus kb mint a filmekben.

Márcsak ahogy az első csoport lenézően néz a másikra.

Szinte szóba se állnak egymással, nem köszönnek, kinevetik a másikat.


2019. máj. 1. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Emberi tulajdonság, hogy mindig minden esetben a te életstílusod a helyes.

Én szeretem a szubkultúrákat, de emiatt hagytam ott már két társaságot, ha valaki nem bandás pólóban meg festett hajjal jelent meg már ment a pávázás/ribizés, úgy, hogy nem is ismerték a másikat. Nagyon taszító a kirekesztés, főleg úgy, hogy a legtöbb esetben csak a külső jegyek különbözőek az embereknél, de ha elkezdenének beszélgetni egymással ahelyett, hogy utálkoznak ok nélkül, akkor hamar összhangban lennének.

2019. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez melyik büfé ruhatár szak?
2019. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!