Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől váltam ekkora "puncivá",...

Mitől váltam ekkora "puncivá", és hogyan változhatnék vissza?

Figyelt kérdés
Régen semmi bajom nem volt az erőszakosabb, felkavaróbb jelenetekkel filmekben, animékben, nem szerettem őket viszont tized annyira se viseltek meg mint az utóbbi időben, egyszerűen felmegy a púlzusom érzem ahogy szaporán ver a szívem és rosszul érzem magam, ha szükségtelen erőszakoskodást látok, ez hatványozottan igaz ha ártatlan nőket vagy gyerekeket kínoznak/ölnek meg (ha nemierőszak is van a képben az még egy ötszörös szorzó) nem is kell brutális jelenetnek lennie, egyszerűen a szükségtelen erőszak/halál is kiborít, pl: filmjelenet: útcai lövöldözés, eltalálnak egy-két járókelőt vagy hasonló, elég ennyi is hogy rosszul érezzem magam. Fogalmam sincs hogy mitől lettem ekkora vagina, ez kb 1-3 éve lehet már, és idegesítő, hogy amúgy érdekes sztorijú animéket sorozatokat filmeket néznék de nem tudom élvezni őket, ez a mellkasi fájdalom, felzaklatottság és túlzott együttérzés/sajnálat miatt, emiatt aztán már inkább kerülöm őket mert tudom hogy úgysem fogom élvezni ez a rosszullét miatt... Valami ötlet, hogy ezt mi válthatta ki, vagy hogy hogyan rázódhatnék vissza arra a szintre, hogy ne legyek rosszul egy-egy jelenetnél?

2019. máj. 1. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
"Csak erős idegzetűeknek ajánlott." Gyenge az idegzeted ennyi.
2019. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Norton Oomen ***** válasza:
13%
Javaslom a szintetikus kábítószerek fogyasztásat filmnézést megelőzően 1 órával!
2019. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alain Delon ***** válasza:
88%
Szerintem inkább örülj neki, hogy nem elérzéktelenedsz, hanem épp érzékenyebbé válsz.
2019. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Ne nézz ilyen filmeket. Minek? Sem szebb, sem okosabb nem leszel tőle. Nézz személyiségfejlesztő videókat inkább.

Amúgy ezek pánikbetegség tünetei.

2019. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem "punciság", hanem teljesen normális. Nem attól "igazi" férfi valaki, hogy szemrebbenés nélkül nézi, ne adj' Isten még élvezi is, ha embereket gyilkolnak, lövöldöznek, beleznek ki, erőszakolnak meg.
2019. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hormonvaltozas, és nem jó dolog ferfinal ez, jó csajokat nem érdeklik a punci ferfiak, annyi szerencséd van hogy nem genetikai, nem voltál nindig ilyen, magyarán nem lehetsz annyira feminin.
2019. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Az film, az nem vér, hanem paradicsom lé, ők jó színészek és eljátszák, hogy szenvednek. A valóságot ne téveszd össze a tévéképernyőn zajló eseményekkel.
2019. máj. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha az együttérzést tartod rossz tulajdonságnak, akkor rajta, változz át egy érzéketlen kemény csávóvá! Szerintem csak annyi történt, hogy már felfogod, mi is a halál és el tudod képzelni milyen lehet elveszíteni valakit. Ez amúgy része a felnőtté válásnak.
2019. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom kezdesz felnőni, és érted is miről szól a sztori...
2019. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy történt veled valami olyan esemény, vagy láttál olyat stb. ami tudat alatt megkavart. Ez nem gyengeség!

Én pl. a börtönös filmeket nem nézem meg azóta, hogy 90 napot lehúztam előzetesben, a nagy semmiért. 30 nap után megkaptam a hosszabbítást, bedobtak egy gyűjtőbe ahonnan szortírozzák az embereket.

Aki véletlen járt ilyen helyen az tudja mi van ott. Egybezsúfolva a gyilkosok a kisbüntényesekkel várják a szállítást. Szörnyű volt látni amit a humanoid "nagyfiúk" a gyengébbekkel műveltek, és ott esélyed sincs, hogy bevédj másokat. Ezután megváltás a börtön.

Azóta "hányok" a börtönös, filmektől.


Ne akarj más lenni... ez vagy. Az érzékenység, nem gyengeség.

2019. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!