Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mosolyka (Fanni) vlogjáról...

Mosolyka (Fanni) vlogjáról mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Megnéztem az első 6 részt, tátott szájjal néztem, annyira jó dumája van a csajnak :) És le a kalappal, hogy a ynilvánossággal megosztja az életüket.

És a férje előtt is le a kalappal. Viszont rajta nem tudok kiigazodni. Nekem mindig olyan érzésem van, hogy neki már ebből marhára elege van és bár nyilván szereti Fannit (hiszen mellette van és csinálja), de elege van az egészből (ami egyébként érthető is.) És hogy ez talán még a javára is válik Fanninak, hiszen emiatt csak még inkább szeretne önálló lenni. Másfelől meg azt is érzem, hogyha mai eszével kéne elvennie... nem biztos, hogy újra megtenné... és ez az az érzés, amivel nem tudok mit kezdeni. Olyan mintha aférje "csapdába esett volna" (és most légyszi ezen ne botránkozzatok meg).


Aki követi őt/őket az mit gondol? (Direkt nem a saját youtube videója alá írok, hanem ide, mert szeretnék jobban megérteni ezt a dolgot)


2019. máj. 1. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
egyetértek veled.
2019. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az se tudom ki az
2019. máj. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem nézem a vlogot, mert nem tudtam róla, csak a blogját olvastam régebben, de azt, hogy "elege van belőle", azt ugye úgy érted, hogy a vlogból van elege, nem a Fanniból? annyira sajnálnám, ha így lenne, úgy örültem, hogy boldogok együtt :(
2019. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
80%
Ugyanezt gondolom. Valami nagyon nincs rendben azzal a pasassal, szerintem nárcisztikus.
2020. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Már nem mostani a kérdés, de azért le írom a gondolatokat.

Nem régiben volt egy olyan poszt, hogy a férje már előtte jelentkezett hozzá, mint segítő, de akkor el lett utasítva, mert nyilván nőt szeretett volna Fanny maga mellé.

Nem sokkal az eset után volt a "sorsszerű" találkozás, amikor megismerték egymást és gyorsan lagzi is lett a dologból.

Nekem valahogy ilyen véletlenek nincsenek.

Én úgy érzem, de ne legyen igazam, hogy a fickó már régesrégen ki nézte magának a lányt. Nekem valahogy nagyon fura a személyisége.

Nem azt mondom, hogy bármit sajnálok a Fannitól, sőt, remélem én gondolom túl és jó élete van Sankó mellett. Valamiért azt érzem, hogy valami nem kerek a sráccal.

2022. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a fura, hogy meg egeszseges, szep noket is megcsalnak. Egy jokepu, egeszseges ferfinek meg pont egy testi fogyatekos no kell?

Minden teren?

Nem szeretnek bunko lenni, mert szep arcu, es kedves lany. de regies szoval nyomorek.

Valami perverzitas is lehet ebben a srac reszerol...

2023. jún. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!